banner235
banner239
banner172

Sandık Görevlisi Başvurusu 2014

 Sandık Görevlisi Başvurusu 2014 Sandık Görevlisi 2014 yılı için sandık görevlisi olmak isteyen binlerce aday bu haber sizler için. Uzun süredir beklenen sandık görevlisi olma isteyen adaylar için derlediğimiz haber turu siz değerli okuyucularımız için. Sandık görevlisi nasıl olunur diye merak eden adaylar 30 mart yerel seçimlerine doğru yaklaşırken sandık görevlisi olmak istiyorlar. Bu kapsamda sandık görevlisi olmak isteyen binlerce kişi sandık görevlisi nasıl olunur diye merak ederlerken bu yıl yapılcak seçimlerde sandık görevlisi olmak istiyorlar. 

Sadık görevlisi olmak isteyen ve sandık görevlisi başvuru 2014 yılı için yapmak isteyen okuyucularımız aşağıdaki linke tıklayarak sandık görevlisi ücreti 2014 yılı için öğrenebilirler ve sandık görevlisi başvurusu yapabilirler. 2014 yılında resmi olarak 2 kez sandığa gideceğiz. Bir seçimin ülke ekonomisine getirdiği yük 500 milyon lirayı buluyor. Bu paranın içinde her sandığın başında yüksek seçim kurulunun görevlendirdiği sandık görevlilerinin de ücretleri var.Sandık görevlisi olmak isteyenler bulundukları bölgeye en yakın seçim kurumuna giderek isteklerini bildirmeliler. Başvurularda yapılan elemeler sonucunda görev verilen kişilere iletişim araçları ile ulaşılarak yapmaları gereken görevler hakkında bilgiler verilmektedir. 

-Sandık Görevlisi Olma Koşulları ve Ücreti İçin Tıkayınız


Sandık görevlisi olmaya hak kazanan kişiler yapacaklarını işin ehemmiyeti hususunda eğitim almak için seminere davet edilir. Bu seminerde görevlilere seçim esnasında ve seçimden sonra neler yapmaları gerektiği hakkında bilgi verilir. Seçim esnasında sandık görevlileri hiçbir koşulda yerlerinden ayrılmaz ve o kişinin görev sürecinde duyacağı tüm ihtiyaçlar kurum tarafından karşılanır.Tüm soru görüş ve önerilerinizi yorumlar kısımından aktarabilirsiniz.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
bülent 1 ay önce

ikamet ettiginiz ilçdeki yüksek seçim kuruluna dilekçeyle başvuracaksınız i̇pek hanim

Misafir Avatar
nesrin yavaşça 9 ay önce

sandık görevlisi olmak istiyorum esenyurt talatpaşada oturuyorum şu an büyük çavuşludayım burada da sandık bekleye bilirim... oyumu bekledigim sandıkta kullanabilirmiyim

Misafir Avatar
zeynep 1 yıl önce

sandık görevlisi olmak için başvurular bitti mi

Misafir Avatar
ipek 1 yıl önce

basvuruyu muhtarlıktan mı yapıyoruz ayrıca bir siyasi partiye üye olmak sartmı ve basvuruyu kimler onaylıyor ?