banner235
banner239
banner172

Sınıf Öğretmenliği Alan Kitabı 2014 ÖABT
 Sınıf Öğretmenliği Alan Kitabı 2014 ÖABT  Sınıf Öğretmenliği Alan Kitapları 2014  Sınıf Öğretmenliği Alan Sınavı Kitapları  Sınıf Öğretmenliği öabt kitapları için sınava hazırlanan binlerce aday tarafından merak ediliyor.  Sınıf Öğretmenliği alan sınavı kitapları ile ilgili tavsiyelerde bulunarak diğer okuyucularımızla paylaşımda bulunmak ve  Sınıf Öğretmenliği alan sınavı kitapları tavsiyeler öğrenmek isteyen binlerce öğretmen adayımız  Sınıf Öğretmenliği öabt soruları alan kitapları sayesinde sınava bir adım daha önde hazırlanmak istiyorlar.  Sınıf Öğretmenliği öabt kitapları sayesinde sınavda daha bir motive olmuş bir şekilde hazırlanan adaylara mebpersonel.com ekibi olarak bir kaç tavsiyelerde bulanacağız.  Sınıf Öğretmenliği öabt kitapları türkçe öabt konu dağılımları için uygun tavsiyeler haberimizin devamında yer almaktadır.  Sınıf Öğretmenliği alan sınavı kitapları için hazırladığımız haber turunda örnek dağılımı bulabilirsiniz. 

 Sınıf Öğretmenliği alan sınavı kitapları sayesinde sınava daha iyi bir hazırlık yapmak isteyen adaylar  Sınıf Öğretmenliği alan sınavı kitapları tavsiyeleri sayesinde sınava iyi bir şekilde hazırlanmak istiyorlar.  Sınıf Öğretmenliği öabt kitapları sayesinde çıkmış soruları çözerek eksikliklerini görerek bu konuları  Sınıf Öğretmenliği alan sınavı kitapları sayesinde çözüp tam bir şekilde sınava girecek olan adaylar mebpersonel.com ekibi olarak hazırladığımız  Sınıf Öğretmenliği öabt kitaplarısınavı kitaplarını bu sayfada bulabilecekler.  Sınıf Öğretmenliği öabt soruları ve konu dağılımlarını en iyi bir şekilde bulabilecek ve tavsiye edilen  Sınıf Öğretmenliği alan sınavı kitapları sayesinde hakimiyetni daha da arttırarak sınavda başarılı olmakisteyen okuyucularımız bu kapsamda tüm detayları bulabilecekler.Şimdiden sınav girecek tüm okuyucularımıza başarılar diliyoruz. Umarız tavsiye ettiğimiz  Sınıf Öğretmenliği alan sınavı kitapları sayesinde bir adım önde olursunuz ve sınavı kazanırsınız. 


Siz değerli okuyucularımızda örnek kitap paylaşımında bulunmak ve yardım almak için yorumlar kısımını kullanabilirsiniz. Tüm soru, görüş ve önerilerinizi yorumlar kısımından aktarabilirsiniz. Herkese başarılar diliyoruz..


Tavisyeler kısımından kitap tavsiyelerini iletebilirsiniz.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
. @sınıfçı 12 saat önce

ben bugün aldım alan eğitimi kısmını beğenmedim. özellikle sosyal ve hayat bilgisinde hiçbirşey yok.

Misafir Avatar
sınıfçı 23 saat önce

arkadaşlar elinde miranda alan 2015 olan var mı fikrini söyleyebilir mi ?

Misafir Avatar
. 12 saat önce @sınıfçı

ben bugün aldım alan eğitimi kısmını beğenmedim. özellikle sosyal ve hayat bilgisinde hiçbirşey yok.

Beğenmedim (2)
Misafir Avatar
seden sınıf 2 hafta önce

eskicumalı arkadaş ,setlerde durum çok vahim. burada çoğu insanın yazdığı gibi (bende katılıyorum) öabt'ler ygs hazırlık setleri gibi hazırlanmış ,(diğer öğretmenlik bölümleri setlerinde durum aynıymış)en kötüsü ise dersler aşırı şişmiş ve içerik okulda gördüğümüz derslerin konularını çoğunlukla barındırmıyor hatta yanından bile geçmiyor..miranda notlarını ise bunun dışında tutuyorum çünkü siteden, örnek sayfaları açtığımızda tereddüt etmeden evet budur diyorsunuz. notları istedim aldım.43 tl'ye göre profosyonel bir kitap olmasada (süslü - püslü değil düz yazı) içerik olarak 100-200 tl'ye bedel.ösym'nin sınıf öğretmenliği programı için belirlediği müfredat programına göre hazırlanmış olması,çalışılması gereken konuların neler olduğu . konu sonrası soru bankasının ekli olması ,sınavda dersle alakalı soru sayısının bilgisine kadar önemsiz gözüken ama mantıken çok önemli bilgileri paylaşmış olması notları gerçekten sınıf alanda öne çıkarıyor eksiklerde olursa halledilir zaten..

Misafir Avatar
Eskicumalı 3 hafta önce

arkadaşlar alan seti almak istiyorum hangi yayını tavsiye edersiniz?

Misafir Avatar
ferhat sınıf 3 hafta önce

miranda notları siteden indirilip açılıyor. rar programınız eski olabilir yada işletim sistemi farklıdır bundan kaynaklıdır. ayrıca notların durumu çok çok iyi .. gerçekten çalışacağım bir şeylerim var artık ..

Misafir Avatar
sınıf öğrt 3 hafta önce

arkadaşlar ben dosyayı indiriyorum ama açamıyorum gerekli programların var olmasına rağmen.yardımcı olabilirseniz sevinirim.burada yazılan yorumlardan sonra miranda ders notlarını merak ettim cidden

Misafir Avatar
ayşe 1 ay önce

alan için önerebiceğiniz bi yayın var mı

Misafir Avatar
bir yanım 2 ay önce

kitapçı eniştemin dediği kadarıyla sadece kapağa 2015 yazılmış :) zaten sınav sisteminde çok büyük değişikler olmadığı sürece çok satan yayınevleri içeriğe kolayına müdahale etmezlermiş. ben ihti.... almak istedim suat eniştem baktırmadı bile ,müşteri tepkilerini bildiğinden geliş fiyatına bile bana satmak istemedi . notlar var dedi internette onu al dedi galiba bu miranda bahsettiği irtibata geçip bakacağım