\\"\\"
Yer Değiştirme:
Sınıf Öğretmenliği Alan Kitabı 2014 ÖABT
 Sınıf Öğretmenliği Alan Kitabı 2014 ÖABT  Sınıf Öğretmenliği Alan Kitapları 2014  Sınıf Öğretmenliği Alan Sınavı Kitapları  Sınıf Öğretmenliği öabt kitapları için sınava hazırlanan binlerce aday tarafından merak ediliyor.  Sınıf Öğretmenliği alan sınavı kitapları ile ilgili tavsiyelerde bulunarak diğer okuyucularımızla paylaşımda bulunmak ve  Sınıf Öğretmenliği alan sınavı kitapları tavsiyeler öğrenmek isteyen binlerce öğretmen adayımız  Sınıf Öğretmenliği öabt soruları alan kitapları sayesinde sınava bir adım daha önde hazırlanmak istiyorlar.  Sınıf Öğretmenliği öabt kitapları sayesinde sınavda daha bir motive olmuş bir şekilde hazırlanan adaylara mebpersonel.com ekibi olarak bir kaç tavsiyelerde bulanacağız.  Sınıf Öğretmenliği öabt kitapları türkçe öabt konu dağılımları için uygun tavsiyeler haberimizin devamında yer almaktadır.  Sınıf Öğretmenliği alan sınavı kitapları için hazırladığımız haber turunda örnek dağılımı bulabilirsiniz. 

 Sınıf Öğretmenliği alan sınavı kitapları sayesinde sınava daha iyi bir hazırlık yapmak isteyen adaylar  Sınıf Öğretmenliği alan sınavı kitapları tavsiyeleri sayesinde sınava iyi bir şekilde hazırlanmak istiyorlar.  Sınıf Öğretmenliği öabt kitapları sayesinde çıkmış soruları çözerek eksikliklerini görerek bu konuları  Sınıf Öğretmenliği alan sınavı kitapları sayesinde çözüp tam bir şekilde sınava girecek olan adaylar mebpersonel.com ekibi olarak hazırladığımız  Sınıf Öğretmenliği öabt kitaplarısınavı kitaplarını bu sayfada bulabilecekler.  Sınıf Öğretmenliği öabt soruları ve konu dağılımlarını en iyi bir şekilde bulabilecek ve tavsiye edilen  Sınıf Öğretmenliği alan sınavı kitapları sayesinde hakimiyetni daha da arttırarak sınavda başarılı olmakisteyen okuyucularımız bu kapsamda tüm detayları bulabilecekler.Şimdiden sınav girecek tüm okuyucularımıza başarılar diliyoruz. Umarız tavsiye ettiğimiz  Sınıf Öğretmenliği alan sınavı kitapları sayesinde bir adım önde olursunuz ve sınavı kazanırsınız. 


Siz değerli okuyucularımızda örnek kitap paylaşımında bulunmak ve yardım almak için yorumlar kısımını kullanabilirsiniz. Tüm soru, görüş ve önerilerinizi yorumlar kısımından aktarabilirsiniz. Herkese başarılar diliyoruz..


Tavisyeler kısımından kitap tavsiyelerini iletebilirsiniz.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
sakın ha @YORUMMM... 19 saat önce

aynen ihtiyaç ve yargı sınıf setlerine sakın güvenmeyin. 2015 çıktımı almadan önce inceleyin sonra karar verin acele etmeyin varsa notlarınız ve okuldaki ders kitaplarınız daha yararlı olur

Misafir Avatar
YORUMMM... 2 gün önce

bu ki̇taba güven olmaz arkadaşlar......

Misafir Avatar
alanım dar 5 gün önce

valla kusura bakmayında arkadaşlar bu sınavlan pazarlık olmuyor malesef….ben adı çok çok duyulmuş ihtiyaç seti aldım da ne oldu. Evet bilgiler çok iyidi ama sınıf öğretmenliği alan sınavı bilgileri değildi. Bildiğimiz ygs hazırlık olayı idi. Hatta bu adamlar büyük yayınevi bildikleri vardır diye seti devam ettim.. sınava girdim alanım karardı :) tavsiyem ise okurken kullandığınız ders kitabı ,ders notu, dergi kısaca sınıf öğr. ile alakalı ne varsa toplayım derim. Gelelim miranda notlarınıa arkadaşımdan bildiğim için söylüyorum içerik komple öğrencilikte incelediğimiz ders notları ama ben emirin yolundan  gittiğim için bu notları almadım.sınav sonu ise netlerde ikiye katlandım ve +3 daha yedim... bu miranda notlarnıı da adı duyulmadığından almadım....öyle değilmiş malesef. Son uyarım ise ;Alan sınavları birebir yök’ün bölümler için belirlediği ders içeriklerini kapsamaktadır boşuna macera aramayın

Misafir Avatar
sedef nadir 7 gün önce

aycan hocam ben baktım konular tam size tavsiyem mirandafotokopi sitesinden dosyalardan içeriği indirin ardından mezun olduğunuz okulun sınıf öğretmenliği derslerini bulun içeriğini yani konuları karşılaştırın.. gerçi bunları yök belirlediği için içerik aynıdır. sadece sırası değişiktir.

Misafir Avatar
aycan... 1 hafta önce

arkdaslar bu set alan konuları tam olarak içeriyor mu bu konu hakkında yardımcı olursanız sevinirim,ek bir kaynak gerekir mi yoksa bu kaynak tel basıına yeter miii yorumlarınızı bekliyorummmm....

Misafir Avatar
kobay 1 hafta önce

geçen sene ilk sınava giren kobaylar olarak elimde tam 3 kaynak vardı.bunlar ihtiyaç set yargı set ve haziran ayı başı ise alan arkadaşlarımın tavsiyesi ile aldığım miranda notları. Bizde Miranda yı ilk kez duyduk ama bir laf vardır ya “ölü rahmet bulsunda nasıl bulursa bulsun” misali örnek sayfa görüntüleri içerik hepsi sitelerinde yüklüydü.zaten sınıf öğretmenliği okumuşsan mirandafotokopi com /dosyalardaki örnek sayfaları gördüğünüz an ne demek istediğimi anlarsınız.. Neyse lafı fazla uzatmayacağım tavsiyem mezun olan veya bu sınava giren arkadaşlarınız mutlaka vardır . Onları bulun sorun ,İhtiyaç yargı ve yedi iklimi nasıl gerekli cevabı onlar size vereceklerdir. Çünkü miranda notlarında olup setlerde olmayan sınıf öğretmenliği müfredatına uygunluktu..Yökün hazırladığı ve bütün sınıf öğrt. programı için ortak olan bu müfredat sadece ve sadece miranda notlarından var.tek başına yeterli olmayan bu kaynak için ise ek kaynak olarak okulda iken kullandığınız ders kitapları dışın

Misafir Avatar
SELMAN @alancı 1 hafta önce

hocam kitabı mirandafotokopi.com adresinden kapıda ödeme sistemiyle sipariş verdim. ayrıca içerik yine o sitenin ana sayfa /dosyalarda sınıf alan 2015 kitap içerik diye yüklü. üye olmadan indirip incele. işine gelirse alırsınız. ama işinize gelir ,çünkü bu ülkede dershane ve yandaş yayınları artık istenmiyor :)

Misafir Avatar
irem 1 hafta önce

ben geçen sene mirandafotokopi.com sitelerinde örnek sayfalarına bakarak almıştım. emin olun diğer yayın evlerinden çok daha işe yaradı. ayrıca yayınevi değil miranda denilen işletmenin fotokopi not fasikülüdür. (ktü sınıf öğretmenliği öğrenci notlarının toplanmış temize çekilmişi) duyulmaması da daha iyi oldu :) artık duyulsa da olur :)

Özür Grubu Atama Sonuçları 2014
Özür Grubu Atama Sonuçları 2014 yılı için binlerce öğretmen adayımızın büyük bir heyecanla beklediği...

Haberi Oku