banner246

Sınıf Öğretmenliği Alan Kitabı 2014 ÖABT
 Sınıf Öğretmenliği Alan Kitabı 2014 ÖABT  Sınıf Öğretmenliği Alan Kitapları 2014  Sınıf Öğretmenliği Alan Sınavı Kitapları  Sınıf Öğretmenliği öabt kitapları için sınava hazırlanan binlerce aday tarafından merak ediliyor.  Sınıf Öğretmenliği alan sınavı kitapları ile ilgili tavsiyelerde bulunarak diğer okuyucularımızla paylaşımda bulunmak ve  Sınıf Öğretmenliği alan sınavı kitapları tavsiyeler öğrenmek isteyen binlerce öğretmen adayımız  Sınıf Öğretmenliği öabt soruları alan kitapları sayesinde sınava bir adım daha önde hazırlanmak istiyorlar.  Sınıf Öğretmenliği öabt kitapları sayesinde sınavda daha bir motive olmuş bir şekilde hazırlanan adaylara mebpersonel.com ekibi olarak bir kaç tavsiyelerde bulanacağız.  Sınıf Öğretmenliği öabt kitapları türkçe öabt konu dağılımları için uygun tavsiyeler haberimizin devamında yer almaktadır.  Sınıf Öğretmenliği alan sınavı kitapları için hazırladığımız haber turunda örnek dağılımı bulabilirsiniz. 

 Sınıf Öğretmenliği alan sınavı kitapları sayesinde sınava daha iyi bir hazırlık yapmak isteyen adaylar  Sınıf Öğretmenliği alan sınavı kitapları tavsiyeleri sayesinde sınava iyi bir şekilde hazırlanmak istiyorlar.  Sınıf Öğretmenliği öabt kitapları sayesinde çıkmış soruları çözerek eksikliklerini görerek bu konuları  Sınıf Öğretmenliği alan sınavı kitapları sayesinde çözüp tam bir şekilde sınava girecek olan adaylar mebpersonel.com ekibi olarak hazırladığımız  Sınıf Öğretmenliği öabt kitaplarısınavı kitaplarını bu sayfada bulabilecekler.  Sınıf Öğretmenliği öabt soruları ve konu dağılımlarını en iyi bir şekilde bulabilecek ve tavsiye edilen  Sınıf Öğretmenliği alan sınavı kitapları sayesinde hakimiyetni daha da arttırarak sınavda başarılı olmakisteyen okuyucularımız bu kapsamda tüm detayları bulabilecekler.Şimdiden sınav girecek tüm okuyucularımıza başarılar diliyoruz. Umarız tavsiye ettiğimiz  Sınıf Öğretmenliği alan sınavı kitapları sayesinde bir adım önde olursunuz ve sınavı kazanırsınız. 


Siz değerli okuyucularımızda örnek kitap paylaşımında bulunmak ve yardım almak için yorumlar kısımını kullanabilirsiniz. Tüm soru, görüş ve önerilerinizi yorumlar kısımından aktarabilirsiniz. Herkese başarılar diliyoruz..


Tavisyeler kısımından kitap tavsiyelerini iletebilirsiniz.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
ferit demirci sınıf 1 hafta önce

bende miranda notlarını ilk alınca ilk izlenimim bu ne ya demekti.çünkü biz millet olarak baştan hüküm vermeye hastayız. hatta burayada sallayacaktım ancak içeriğe baktıkça vardığım kanıysa ,derslerin ancak bu kadar güzel ve anlaşılır kısaltılabiceği olmasıydı. ilkokuma yazma-çocuk edebiyatı -cumhuriyet dönemi türk edebiyatı - uygarlık ve türkçe öğretimini özellikle çok beğendim. temize çekilemediği için cd ile gönderilen kimya ve biyoloji notlarıda iyi durumda.hakeden atansın :)

Misafir Avatar
nedim düzyurt 3 hafta önce

arkadaş miranda notları gayet iyi durumda öyle 1 saat bakmayla yorum yazıp milletin kafasını karıştırmayın.içerik olarak sadece 2014 sınavında çıkan dersleri içeriyor. kpss illeti iel uğraşırken alan için daha ne arıyorsunuz anlayamadım.. illede eleştiri yapacaksanız benim aldandığım üstüne alan yazan ama ygs içerikli büyük büyük isimli setleri yazın .

Misafir Avatar
alan kurdu @SINIFÇI 3 hafta önce

bu sorular miranda sitesi dosyalarinda yüklü ordan aldim .. adamlar takip ediyorlar olayı

Misafir Avatar
SINIFÇI 3 hafta önce

alan kurdu başka hatirladiğin soru var mi acaba

Misafir Avatar
alan kurdu 3 hafta önce @SINIFÇI

bu sorular miranda sitesi dosyalarinda yüklü ordan aldim .. adamlar takip ediyorlar olayı

Beğenmedim (0)
Misafir Avatar
alan kurdu 3 hafta önce

meraklısına alan eğitimi 2014 sorularının cevapları ===40yazma -41gerçekçi dönm //şematk dönem--42grafik 2. sınıf (nesnel grafk)---43vatanseverlik---44ilk okuma yazma sorusu açık heceye ulaşma---45bilgi teknolojileri//özel eğitim----46birlştrlmş sınıf sorusu47---hz muhammed hosgoru--- 48çözünen şeker miktarı bağımlı
değişken ----50dans 1-2-3

Misafir Avatar
sadullah @sınıfçı 3 hafta önce

miranda denilen iş yeri sınav haftası olduğundan yoğunluktan 5-6 günden beri kitap göndermiyor. kitabı cumartesi gönderecekler sen bugün aldım diyorsun:) bunu geçtim özellikle kitabın alan eğitimi kısmını ankaradaki kardeşim öve öve bitiremedi siz beğenmedim diyorsunuz ki ben arkadaşıma çok ama çok güvenirim . başka bir amacınız olabilir mi?

Misafir Avatar
medine sınıf 3 hafta önce

sınavda alan eğitimi kısmından 10 sorudan sosyal ve hayat bilgisi sorusu yoktu. hatta matematik öğretimi çıkar dedim tozu bile yoktu. ösym bizi alandan değil diğer derslerden eleme çabasında. türk dili olsun coğrafya olsun ne biliyim uygarlık ve diğerleri. fizik kimya mat gib gibi

Misafir Avatar
Nida Karataş 3 hafta önce

alan eğitimi için geçen sene türkçe öğt. birleşmiş sınıf -din kült ve görselden sınav bitti zaten mantıklı olarak birleştirilmiş sınıflarda bütün ders öğretimi kapsadığından sosyal ve hayat bilgisi çok önemli değil diye düşünmekteyim fizik matematik coğrafyalar bence daha önemli hele türk dili sınav kazandırırır