banner246

Sınıf Öğretmenliği Alan Kitabı 2014 ÖABT

Sınıf Öğretmenliği Alan Kitabı 2014 ÖABT

Sınıf Öğretmenliği Alan Kitabı 2014 ÖABT
 Sınıf Öğretmenliği Alan Kitabı 2014 ÖABT  Sınıf Öğretmenliği Alan Kitapları 2014  Sınıf Öğretmenliği Alan Sınavı Kitapları  Sınıf Öğretmenliği öabt kitapları için sınava hazırlanan binlerce aday tarafından merak ediliyor.  Sınıf Öğretmenliği alan sınavı kitapları ile ilgili tavsiyelerde bulunarak diğer okuyucularımızla paylaşımda bulunmak ve  Sınıf Öğretmenliği alan sınavı kitapları tavsiyeler öğrenmek isteyen binlerce öğretmen adayımız  Sınıf Öğretmenliği öabt soruları alan kitapları sayesinde sınava bir adım daha önde hazırlanmak istiyorlar.  Sınıf Öğretmenliği öabt kitapları sayesinde sınavda daha bir motive olmuş bir şekilde hazırlanan adaylara mebpersonel.com ekibi olarak bir kaç tavsiyelerde bulanacağız.  Sınıf Öğretmenliği öabt kitapları türkçe öabt konu dağılımları için uygun tavsiyeler haberimizin devamında yer almaktadır.  Sınıf Öğretmenliği alan sınavı kitapları için hazırladığımız haber turunda örnek dağılımı bulabilirsiniz. 

 Sınıf Öğretmenliği alan sınavı kitapları sayesinde sınava daha iyi bir hazırlık yapmak isteyen adaylar  Sınıf Öğretmenliği alan sınavı kitapları tavsiyeleri sayesinde sınava iyi bir şekilde hazırlanmak istiyorlar.  Sınıf Öğretmenliği öabt kitapları sayesinde çıkmış soruları çözerek eksikliklerini görerek bu konuları  Sınıf Öğretmenliği alan sınavı kitapları sayesinde çözüp tam bir şekilde sınava girecek olan adaylar mebpersonel.com ekibi olarak hazırladığımız  Sınıf Öğretmenliği öabt kitaplarısınavı kitaplarını bu sayfada bulabilecekler.  Sınıf Öğretmenliği öabt soruları ve konu dağılımlarını en iyi bir şekilde bulabilecek ve tavsiye edilen  Sınıf Öğretmenliği alan sınavı kitapları sayesinde hakimiyetni daha da arttırarak sınavda başarılı olmakisteyen okuyucularımız bu kapsamda tüm detayları bulabilecekler.Şimdiden sınav girecek tüm okuyucularımıza başarılar diliyoruz. Umarız tavsiye ettiğimiz  Sınıf Öğretmenliği alan sınavı kitapları sayesinde bir adım önde olursunuz ve sınavı kazanırsınız. 


Siz değerli okuyucularımızda örnek kitap paylaşımında bulunmak ve yardım almak için yorumlar kısımını kullanabilirsiniz. Tüm soru, görüş ve önerilerinizi yorumlar kısımından aktarabilirsiniz. Herkese başarılar diliyoruz..


Tavisyeler kısımından kitap tavsiyelerini iletebilirsiniz.

banner182
karakter kaldı.
Yorum Gönder
banner278

168 YORUM

 • Misafir Avatar

  nafız hamdi güneyli

  6 gün önce

    (0)  Cevapla

  kardeşim denilenlere göre 3800 ve yukarsı düşünülmekte.. benim umudum yok ... geçen sene puanım atamanın yanından bile geçmiyor.. aslında geçen senede çalıştım ... setlerim vardı :)) sözde ülkemizin en iyi kaynakları.. miranda notlarının içeriğini gördükten sonra anladımki alanla çoğu kaynağın alakası bile yokmuş..atanmak için her eve lazım... işAllah sen atanırsın arkandan biz atanırız.

 • Misafir Avatar

  umutsuz

  2 hafta önce

    (0)  Cevapla

  arkadaşlar şubat 2015 de en fazla atama sınıfçıya yapılacak deniyor peki şubatta çok atama olması eylülü etkiler mi sizce

 • Misafir Avatar

  ali sınıfçı

  2 hafta önce

    (11)  Cevapla

  arkadaşlar facebooktan sinif öğretmenliği̇ alandaraltma ki̇tabi di̇ye bi̇r grup var orada alandaraltma ki̇tabi̇ var ornek sayfalarina bi̇r baki̇n.

  • Misafir Avatar

   alan alana

   1 gün önce

     (0)

   hocam feyse alan daraltma yazdim gordum grubu sayfayi fakat kitap subatta cikacakmis gec degil mi siz nasil buldunuz kitabi....

  • Misafir Avatar

   sinem bodal

   2 hafta önce

     (0)

   böyle olmuyor kardeşim... bizim gerçekten atanmamız lazım. miranda notlarını inceledik aldık gayet iyi durumda ama alandarltmada gördük bir bakalım dedik ne grup var ne kitap .. ayıp size

 • Misafir Avatar

  sedat yılmaz

  4 hafta önce

    (1)  Cevapla

  ben mirandayı aldım arkadaşlar...... 1 aydır bayaca ilerledim. kesinlikle iş yapar . alırsanız hiç bir şey kaybetmessiniz. özellikle diğer yayınların arasından elmas bulmuş gibi kabul edebilirsiniz.. sınavda başarılar..

 • Misafir Avatar

  bahri dikkaya

  2 ay önce

    (0)  Cevapla

  mesra hocam mirandafotokopi com sitesinde miranda notlarının örnek sayfaları yüklü. emin ol 3-5 sayfa inceledikten sonra tereddüt etmeden alırsın.

 • Misafir Avatar

  mahir karakullukçu

  2 ay önce

    (1)  Cevapla

  miranda notları öabt saçmalığında sınıfçıları çok ama çok rahatlatan bir kaynak. bunu bütün kalbimle söylüyorum.

  • Misafir Avatar

   hidayet sönmez

   2 ay önce

     (1)

   mahir hocam senin tavsiyenle miranda notlarını aldım.. Allah razı olsun.. bir şeyleri bilip bizimle paylaştın..çok sağolasın..

 • Misafir Avatar

  meral topuz

  3 ay önce

    (2)  Cevapla

  sınavdan 52 alacaksan yargı al :) (ben) 59,62 alacaksan ihtiyaç ve ders kitapları (arkadaşım sevil) 79,73 alacaksan ihtiyaç miranda al (musa arkadaşım) kısaca bu yayınlar tek başına olmuyor ben hepsini toplayacağım 1 senem var çalışırım , çalışmak zorundayım

  • Misafir Avatar

   bediha göksel

   3 ay önce

     (2)

   tüm yayınları geçen yıl yani 3. sınıfta aldım. erken başladım diyebiliriz. miranda notlarında derslerde ne anlatıldıysa var.. bu seneki yani 2016 miranda notları siteden incelediğim kadarıyla daha dolu,eksikler giderilmiş. örneğin programlar,kazanımlar eklenmiş.. diğer yayınlarda iyi ancak bazı yerlerde miranda gibi sınıflara hiç girememişler. bundan dolayı miranda notları mutlaka olmalı..

 • Misafir Avatar

  Mervenur

  3 ay önce

    (0)  Cevapla

  Arkadaşlar ben bu sene son sınıfım. Alan kitabı alacağım. Sizce hangi yayını almalıyım. Miranda notları mı yargı mı ihtiyaç mı karar veremedim.

Son Galeriler Git

Copyright © 2015

Meb Personel,Personel Meb ,Meb Personeli

Meb, Meb Personel , Meb Personeli, Öğretmen Sitesi, Memur, Memurlar

foto galeri

 • Türkler Google'ın kamerasına öyle bir yakalandı ki!
 • RUS LİDERİ PUTİN KİM, İKTİDARA NASIL GELDİ, NELER YAPTI?
 • Öğretmenler Günü
 • Türkiye'nin En Çok Maaş veren şirketleri
 • YENİ MEMUR YASASININ DETAYLARI
 • LEYLA ZANA'NIN YEMİNİ GEÇERSİZ SAYILDI
 • Bir anda ortaya çıktılar!
 • Öğrenciler için garantili burs bulma yolları
 • Yeni Öğretmenleri Mesleğinden Soğutacak 17 Sınav Sorusu Ve Cevapları
 • GÜNEŞ IŞIĞI GÖRÜNCE ERİYEN İNSANLAR

iletişim

 • destek@mebpersonel.com
 • destek@mebpersonel.com
 • destek@mebpersonel.com