Yer Değiştirme:
Sınıf Öğretmenliği Alan Kitabı 2014 ÖABT
 Sınıf Öğretmenliği Alan Kitabı 2014 ÖABT  Sınıf Öğretmenliği Alan Kitapları 2014  Sınıf Öğretmenliği Alan Sınavı Kitapları  Sınıf Öğretmenliği öabt kitapları için sınava hazırlanan binlerce aday tarafından merak ediliyor.  Sınıf Öğretmenliği alan sınavı kitapları ile ilgili tavsiyelerde bulunarak diğer okuyucularımızla paylaşımda bulunmak ve  Sınıf Öğretmenliği alan sınavı kitapları tavsiyeler öğrenmek isteyen binlerce öğretmen adayımız  Sınıf Öğretmenliği öabt soruları alan kitapları sayesinde sınava bir adım daha önde hazırlanmak istiyorlar.  Sınıf Öğretmenliği öabt kitapları sayesinde sınavda daha bir motive olmuş bir şekilde hazırlanan adaylara mebpersonel.com ekibi olarak bir kaç tavsiyelerde bulanacağız.  Sınıf Öğretmenliği öabt kitapları türkçe öabt konu dağılımları için uygun tavsiyeler haberimizin devamında yer almaktadır.  Sınıf Öğretmenliği alan sınavı kitapları için hazırladığımız haber turunda örnek dağılımı bulabilirsiniz. 

 Sınıf Öğretmenliği alan sınavı kitapları sayesinde sınava daha iyi bir hazırlık yapmak isteyen adaylar  Sınıf Öğretmenliği alan sınavı kitapları tavsiyeleri sayesinde sınava iyi bir şekilde hazırlanmak istiyorlar.  Sınıf Öğretmenliği öabt kitapları sayesinde çıkmış soruları çözerek eksikliklerini görerek bu konuları  Sınıf Öğretmenliği alan sınavı kitapları sayesinde çözüp tam bir şekilde sınava girecek olan adaylar mebpersonel.com ekibi olarak hazırladığımız  Sınıf Öğretmenliği öabt kitaplarısınavı kitaplarını bu sayfada bulabilecekler.  Sınıf Öğretmenliği öabt soruları ve konu dağılımlarını en iyi bir şekilde bulabilecek ve tavsiye edilen  Sınıf Öğretmenliği alan sınavı kitapları sayesinde hakimiyetni daha da arttırarak sınavda başarılı olmakisteyen okuyucularımız bu kapsamda tüm detayları bulabilecekler.Şimdiden sınav girecek tüm okuyucularımıza başarılar diliyoruz. Umarız tavsiye ettiğimiz  Sınıf Öğretmenliği alan sınavı kitapları sayesinde bir adım önde olursunuz ve sınavı kazanırsınız. 


Siz değerli okuyucularımızda örnek kitap paylaşımında bulunmak ve yardım almak için yorumlar kısımını kullanabilirsiniz. Tüm soru, görüş ve önerilerinizi yorumlar kısımından aktarabilirsiniz. Herkese başarılar diliyoruz..


Tavisyeler kısımından kitap tavsiyelerini iletebilirsiniz.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
mete 1 hafta önce

ben sınavın ortasında rahatsızlanıp çıktım seneye kaldım galiba.. son 10 soru yani alan eğitimi derslerinden hangisinden sorular çıktı.. ilkokuma yazma varmış diğer dersler nelerdi ?

Misafir Avatar
sayısal 1 hafta önce

bende miranda ile çalıştım gayet iyi oldu. 35 gibi olur tahminim. ama tuhaf olan miranda da görüştüğüm abi hoşgörü sorusu sorarlar demişti :) acaba soruları o abimi hazırladı :))

Misafir Avatar
sınıf tamam 1 hafta önce

29 net bıraktım ve sadece miranda notlarına son 1 ay kala baktım.o kitabıda buradan duydum ve aldım.gerçekten doğru kaynak olduğunu yazan samimi bütün öğretmen adaylarına teşekkür ederim ortalamanın birazcık üstünde olacağımı düşünüyorum daha ne olsun emeği geçen herkese teşekkürler

Misafir Avatar
husnus 3 hafta önce

arkadaşlar ben bugün sipariş verdim ama sadece mesajınız iletildi yazdı sayfada.siparişim ulaşmış mıdır ki onlara.

Misafir Avatar
sınıf keşke 4 hafta önce

miranda notlarını 1 hafta önce aldım keşke daha önce duysaydık.. sınava kadar neye bakarsak artık

Misafir Avatar
faruk sınıf @zeliha 2 ay önce

hocam bulabileceğinden öteye miranda notları şu anda tek doğru kaynak. yök müfredatına uygun bilgiler içermekte. gereksiz ve bizi kapsamayan konulara bakıp zaman kaybetmenin önüne geçen bir kaynak..

Misafir Avatar
zeliha 2 ay önce

arkadaşlar size güvenip miranda notlarını bugün aldım daha doğrusu elime geçti. yorumlarınızdan daha doğrusu doğru yorumlarınızdan dolayı hepinize teşekkür ederim. sınava az zaman kala bulabileceğim en güzel kaynak olduğunu düşünüyorum

Misafir Avatar
medet 2 ay önce

kesinlikle tek kaynak önerim miranda notları ve yine kesinlikle diyorum şu an bu kaynağa yakın piyasada 10 sayfa bile kaynak yok. çünkü """alan""" sinavina gireceğiz... şaşıranlar için söyleyeyim """" ygs sınavını geçeli yıllar oldu""""

KONDA'nın Köşk seçimi anketinin sonuçları
KONDA'nın merakla beklenen Cumhurbaşkanlığı seçimleri anketinin sonuçları belli oldu. İşte KONDA'ya...

Haberi Oku