banner235
banner239
banner172

Sınıf Öğretmenliği Alan Sınavı (ÖABT) Örnek Sorular ÖSYM 2014

 Sınıf Öğretmenliği Alan Sınavı (ÖABT) Örnek Sorular ÖSYM 2014 Sınıf Öğretmenliği Alan Sınavı Örnek Sorular yaklaşan kpss sınavı ile birlikte sınıf öğretmenliği alan sınavı örnek sorular bugün ösym tarafından yayınlandı. Uzun süredir beklenen sınıf öğretmenliği alan sınavı örnek sorular sayesinde öabt için hazırlık yapacak olan adaylar için derlediğimiz bu haberimizde sınıf öğretmenliği alan sınavı örnek sorular sayesinde örnek yatınlanan sınıf öğretmenliği alan sınavı örnek sorular ile bire bir çalışabileceksiniz. Kpss sınavına sayılı günler kala sınıf öğretmenliği alan sınavı örnek sorular sayesinde sınavlara daha iyi bir şekilde hazırlanabileceksiniz. Bu kapsamda sınıf öğretmenliği alan sınavı örnek soruları haberimizin devamında bulabileceksiniz.

Sınıf öğretmenliği alan sınavı örnek sorular için uzun süredir bekleyen binlerce sınıf öğretmeni adayı için ösym ile eş zamanlı olarak sitemizmebpersonel.com adresinde yayınladığımız sınıf öğretmenliği alan sınavı örnek sorular sayesinde bire bir çözerek hazırlanabilirsiniz. Sınıf öğretmenliği alan sınavı örnek sorular için örnek sorular bekleyen binlerce öğretmen adayı için ösym bu yıl ilk kez gelen sınava yönelik örnek sorular yayınladı. Bu soruları mebpersonel.com ekibi olarak siz değerli okuyucularımız için yakından takip ettik. Şimdi dınava sayılı günler kala bu soruları bu sayfada anlık olarak bulabileceksiniz. Sınıf öğretmenliği alan sınavı örnek sorular ile bire bir konuları takip edebileceksiniz. Bu kapsamda aşağıdaki linke tıklayarak soru dağılımı bulabilecek altında ise örnek sorualrı bulabileceksiniz.

-Konu dağılımı için tıklayınız.

Tüm soru görüş ve önerilerinizi yorumlar kısımından aktarabilrisiniz. Şimdiden tüm adaylara başarılar diliyoruz.  

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
kimyacı @sinifci 13 ay önce

kimya sorusu cevap e

Misafir Avatar
sinifci @nikney 13 ay önce

hyir 1 e 3 d sayisal cikisliyim ve eminim

Misafir Avatar
sitem! 1 yıl önce

bu nasil bir haksizliktir,bu nasil hakka girmektir diğer bölümler bir derse tabi tutulurken bu işkencein amaci nedir çok mu para alicaz çok mu az çalişacağiz ?diğer bölümleri düşk puanlarla aldınız üniversitelere ,alan sınavına bi dersten tabi tuttunuz bize yapılanların amacı nedir

Misafir Avatar
v 1 yıl önce

allah belanizi versin

Misafir Avatar
x 1 yıl önce

4+4+4 kere allaha havale ediyorum sizi. hakkina girdiginiz o insanlardan biri de benim. ahirette de söke söke alacagim! yaptiginiz düpe düz kul hakkidir.

Misafir Avatar
nikney 1 yıl önce

1c 3a değil mi?

Misafir Avatar
:) 1 yıl önce

insan beyni taşımıyoruz zaten biz yazıklar olsun söylenecek ne kalmış ki dalga geçiyosunuz resmen binlerce insanla helal olsun sistemi bu hale getirene üç ayda robotuz ya biz hallederiz bu kadar şeyi eyvallah!

Misafir Avatar
Yazıkkkkkkkk 1 yıl önce

allah sizi bildigi gibi yapsın.....