banner235
banner239
banner172

Şubat Ataması 2014

 Şubat Ataması 2014 Şubatta Öğretmen Ataması Olacak mı ? Şubatta 15 000 Öğretmen ataması Yapılacak mı, Şubatta Öğretmen Ataması yapılacak mı,Kaç Kişi Atamadan faydalanacak?Şubat Ataması,Atamalar,öğretmen ataması,Atamalar Ne zaman yapılacak,Şubatta atama varmı,Öğretmen Ataması Varmı? 

Abdullah Damar Twitter hesabında   Bir İkdar milletvekilinin Meb Müşteşarı ile yaptığı görüşme sonucu Kasım ayında 1.000  öğretmen atamasının ve 2014  Şubat ayında ise 15.000 öğretmen ataması yapılacağını yazdı.

Kasım ayında  öğretmen atamasını yapılacagını ve bu sayının kesıi olmadığı ama ortalama  1.000 civarı olduguna dair bilgiyi Meb müşteşarı Yusuf tekin mesaj aracılığyla geçtiğimiz günlerde  bildirmişti ve bu bilgisi  ilgili haber Kasım'da Ne Kadar Öğretmen Alımı Yapılacak? Yusuf Tekin'e sorduk haberimizle sizler ile paylaşmıştık

Bu açıklamalardan sonra akşam üzeri meb Müşteşarı Yusuf Tekin twitter üzerinde yaptığı açıklamayla Kasım ayında bir atama olacağını ve bu sayın 1.000 civarında olacagını kesin sayının 9 Kasım'da belli olcağını açıkladı fakat Şubat ataması için herhangi bir açıklama yapmadı.

Sayın Abbdulah Damar'ın Şubat ayında 15 bin öğretmen ataması  yapılacağında dair duyumunu' da bir  sayın müsteşarın bir an önce  açıklama yapıp atama bekleyen  binlerce öğretmeni  bu konuda aydınlatmaladır.


Anahtar Kelimeler
şubat ataması 2014
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
yesim 1 yıl önce

saglik liselerinede meslek öğretmeni atamasi isyiyoruz