banner172

Şubatta Öğretmen Ataması Olacak mı?
 Şubatta Öğretmen Ataması Olacak mı? Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşarı Yusuf Tekin, kendisini ziyareteden bir grup öğretmene, Şubat’ta atama müjdesi verdi. Başbakan’dan kadro istediklerini ifade eden Tekin, “Şubat ayında atama olabilir” dedi.
Milli Eğitim eski Bakanı Nimet Çubukçu döneminde kaldırılan Şubat atamaları, atama bekleyen binlerce öğretmentarafından tepki görürken, Şubat atamalarının yenidenbaşlaması da gündemde.
ŞUBAT GÜNDEMDE
“Atanamayan Sosyal Bilgiler Öğretmenleri Platformu” hafta içinde MEB Müsteşarı Yusuf Tekin’i ziyaret etti. ÖğretmenlerMEB’ten 5 bin kontenjan istedi. Bu talebe ”değerlendireceğiz” yanıtı vermekle yetinen Tekin, atamalarda “alan yığılmalarının” dikkate alınacağını söyledi. Öğretmenlerin Şubat atamalarının kaldırılmasından şikayet etmeleri üzerine de Yusuf Tekin’inöğretmenlere, “Başbakan’dan Şubat için kontenjan istedik, Şubat ayında atama için bir süpriz yapabiliriz” dediği bildirildi.Bakanlık 2014 Şubat ayında atama yaparsa 2009 yılında kaldırdığı Şubat atamalarına 5 yılın ardından yeniden dönmüş olacak. Şubat atamaları “Eğitim devam ederken atama yapılması uygun değil” gerekçesiyle Nimet Çubukçu’nun bakanlığı döneminde kaldırılmıştı.
Kaynak:Mynet
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
almanca!!!!!!!!!!??????????? 12 ay önce

bekliyoruz bekliyoruz bekliyoruz bekliyoruz!!!!!!!!!!!!!!!!!! halen bekliyoruz!!!!!!!!!!!!!! bizi anladığınızı umud ediyoruz!!!!!!!!!!!! bekliyoruz

Misafir Avatar
besyo 12 ay önce

şubatta 40bin atama olmalı seçimler var 4bucuk milyon dolar ayyakkabı kutusuna saklayıp devlete soyacagınıza ögretmen ataması yapın

Misafir Avatar
şubat ataması40bin 13 ay önce

http://bimerapplication.basbakanlik.gov.tr/forms/pgapplicationex.aspx
bu linke girin ve başvuru linkini tıklayıp kaydolun. şubat atamasının arttırılmasını isteyin. istek linki de var.

Misafir Avatar
şubatta40bin 13 ay önce

şu şubat atamasi nedi̇r? var mi ki̇ dünyada eşi̇?
10 bi̇n atama dedi̇ler, atadilar ancak üçü beşi.

Misafir Avatar
şubatta40bin 13 ay önce

şubatta 40 bin yapmazsanız yapmayın. beşer zulmeder kader adalet...

Misafir Avatar
güzellik ve saç bwkım hizmeleri 1 yıl önce

80 atama istiyorz. bizden başka mezun yok.önümzdeki 4 yılda olmyacak. ve 700 yakın okulda bu branş öğretmenine ihtiyaç var..

Misafir Avatar
ıssız ogretmen 1 yıl önce

Butun branslara adaletlı bır kontenjan dagılımı yapılarak subat ataması ıstıyorum.Burada tum ogretmen olup da kpss yuzunden adı ogretmen adayına cıkmıs olan arkadaslarımın sesı olarak "Kanayan yaraya bı son verın artık." dıyorum.

Misafir Avatar
hatıce 1 yıl önce

en az görsel sanatlara 1000 öğretmn atayın lütfen bizde müslümanız ve bu ülkenin evlatlarıyız tek istediğimiz kendi mesleğimizi yapmak öğretmenlerinde yüzü gülsün artık ağlayan deil gülen olmak istiyoruz adalet mülkün temelıyse bunu devet sağlıycaktır lütfen kulaklarınızı tıkamayın gözlerinizi kapamayın rabbım herşeyi görür. yollarda yapılsın surıyelılerede yardım edilsin ama bırazda bızım hakkımızı gözetin rabbım atanamıyan ve mağdur olan tum meslektaşlarımıza yardım etsın insaf edin lütfen 40000 de 350 çok az ailemıze karşı sorumluyuz tek istediğimiz hakkımızın gözetılmesı inş biri duyar sesimizii