banner235
banner239
banner172

Şube Müdürlüğü Mülakatları ne zaman yapılacak

 Şube Müdürlüğü Mülakatları ne zaman yapılacak Şube müdürlüğü sıralaması ve açıklanma tarihini siz değerli okuyucularımıza en doğru şekilde vermiştik.Yine merak ettiğiniz konulardan olan mülakatların ne zaman gerçekleştirileceğini sizinle paylaşmak istiyoruz.Ayrıca şube müdürlerinin atama sonuçlarını ve atamaların da hangi tarihlerde yapılacağını sizinle paylaşıyoruz.


  Şube Müdürlüğü Sınavı Başarı Sıralarının açıklanması ile beraber artık gözler mülakatların yapılacağı tarihte.Bakanlık Mülakatlar için zaman kaybetmeden işe koyulup Şube Müdürlüğü komisyonlarını oluşturacak ve yaklaşık olarak bir ay veya en geç bir buçuk ay içinde  tüm mülakatları bitirecek.Bütün Mülakatları yani  5.913 kişinin mülakatlarını mart ayının 2. haftasına kadar bitirecek.Milli Eğitim Bakanlığı tarafından Mart 15'i gibi mülakatlar bitirilmeye çalışılacak.


  Sonuçların açıklanması ve atamaların yapılması ise seçimlere takılacak.30 mart 2014'te yapılacak seçimlerden sonra mülakatlarda başarılı olanlar açıklanacak ve yine zaman kaybetmeden yeni görev yerlerinde taze şube müdürü arkadaşlarımız  iş başı yapacaklar.mebpersonel.com ailesi olarak tüm şube müdürü adayı arkadaşlara mülakatlarda başarılar diler ve herşey gönüllerince olması dileklerimizle saygılarımızı sunarız.


Mebpersonel.Com özel haber

Bu haber/yazının tüm hakları Mebpersonel.Com'a aittir. İzin alınmadan veya açık kaynak gösterilmeden yapılan alıntılar için uyarı yapılmaksızın yasal takip yapılır.
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×