banner235

Şube Müdürlüğü Sözlü Mülakat Yerleştirme Sonuçları MEB
 Şube Müdürlüğü Sözlü Mülakat Yerleştirme Sonuçları MEB Şube Müdürlüğü Sözlü Sınav Sonuçları MEB Şube Müdürlüğü Yerleştirme Sonuçları 2014 yılı içerisinde yapılmış olan meb şube müdürlüğü mülakat sonuçları bekleniyor. Milli Eğitim Bakanlığı şube müdürlüğü sözlü sınavları 28 şubat tarihinde sona erdi. Bu sınavın ardından şube müdürlüğü sözlü sınav sonuçları büyük bir heyecanla adaylar tarafından beklenir oldu. Binlerce kişinin beklediği meb şube müdürlüğü sözlü sınav sonuçları için heyecan dorukdayken gözler sınav sonuçlarına çevrilmiş durumdadır. Şube müdürlüğü sözlü sınavına yazılı sınavdan başarılı bir şekilde geçiş yapan 5918 kişi katıldı. Bu kapsamda mebpersonel.com ekibi olarak siz değerli okuyucularımızla birlikte meb şube müdürlüğü yerleştirme sonuçları için anlık takipdeyiz. 

Milli Eğitim Bakanlığı böylesine büyük ve yorucu bir sınavı başarılı bir şekilde tamamladı. Şimdi ise adaylar tarafından beklenen meb şube müdürlüğü yerleştirme sonuçlarına gözler çevrilmiş durumdadır. Sözlü Sınav ve Değerlendirme Kurulu  tarafından kendilerine sunulan mühürlü  kapalı zarflarda ki  soruları kura ile çektikten sonra  cevapları sözlü olarak cevaplayıp devamında  cevapların tutunak haline getirilmesi şeklinde sınavlar sorunsuz şekilde yapıldı. Bu yapılan sözlü sınav kapsamında meb şube müdürlüğü sözlü sınav sonuçları için geri sayım başlamışken gözler meb şube müdürlüğü yerleştirme sonuçlarına çevrilmiş durumdadır. Meb şube müdürlüğü yerleştirme sonuçları Yarın yada pazartesi açıklanacağı söyleniyor. Bu kapsamda tüm bu gelişmeleri anlık olarak sizlere aktarmaya devam edeceğiz. Sonuçlar açıklanması durumda meb ile eş zamanlı olarak burada bulabileceksiniz. Şube müdürlüğü sözlü sınav sonuçları açıklanır açıklanmaz aşağıdaki linkimiz aktif hale gelecektir. Şuan pasif durumdadır ve sonuçların açıklanması beklenmektedir. 

-Meb Şube Müdürlüğü Sınav Sonuçları (Pasif)

Tüm soru görüş ve önerilerinizi yorumlar kısımından aktarabilirsiniz. Şimdiden herkese hayırlı olması dileğimizle
banner231
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
brş 13 ay önce

10 mart'ta açıklanacakmış..

Misafir Avatar
zarftaki sorular 13 ay önce

zarftan 2 soru bilenlere yüksek not alacaklar. herkes kendi ilini seçeceği için 2 soruyu bilenler atanacak. 1 soru yapanlar biraz zor.....

Misafir Avatar
şb.mdr. adayı 13 ay önce

yazılı sınav sadece baraj niteliğindeydi. asıl önemli olan mülakatta aldığınız puan arkadaşlar.

Misafir Avatar
Ali Cem 13 ay önce

sonuçları eğitim bir sen i̇l sendika başkanlarına sorun onlar biliyor burada üyelerinden bazılarını arayıp kutladılar çağırdılar:) gerçek bilgidir tamamen... yazık ülkeme

Misafir Avatar
Elz 13 ay önce

seçimden sonra

Misafir Avatar
yoksa yaşlandım mı? 13 ay önce

arkadaşlar ,yazılı sınav 5 günde açıklanmadı mı?

Misafir Avatar
TRK 13 ay önce

itiraz edecek olan şimdiden eder, sinav açklandiktan sonra düşük not alanlar hakkim yendi diyecek, yüksek alirsa adil oldu diyecek.

Misafir Avatar
haydii 13 ay önce

şaibeli bir sınavdı. gecikmenin sebebi de ince ayar olabilir.