Yer Değiştirme:
TEOG Çıkabilecek  Örnek Soru ve Çözümleri (SBS) MEB Tıklayınız

 TEOG Çıkabilecek  Örnek Soru ve Çözümleri (SBS) MEB Tıklayınız  Teog (Yeni Sbs) Çıkabilecek Sorular/Çözümleri Tıkla İndir   TEOG 8.Sınıf Örnek Sorular ve Çözümleri MEB 2013  TEOG Çıkabilecek Sorular ve Cevap Anahtarları 2013-2014 MEB TEOG Örnek Çıkabilecek soruları, Örnek Çıkabilecek TEOG soru ve cevap anahtarlarını, Geçmiş TEOG Örnek Çıkabilecek sorularını, Merkezi sistem ortak sınav soruları, Örnek Çıkabilecek fen teklenoloji teog soruları, Örnek Çıkabilecek matematik teog soruları, Örnek Çıkabilecek türkçe teog soruları, Örnek Çıkabilecek ingilizce teog soruları, Örnek Çıkabilecek din kültürü teog soruları, Örnek Çıkabilecek inkılap tarihi teog soruları, merkezi sistem ortak sınav deneme sınavları ile ilgili detaylı bilgiler haberimizde!.. 

TEOGS Sınav Tarihleri:

Ortaokul 8. sınıfları için birinci dönem ortak sınavı 28-29 Kasım 2013'te, bu sınavın mazeret sınavı ise 14-15 Aralık 2013'te yapılacak. Sınav sonuçları ocak ayında açıklanacak.
İkinci dönem sınavları isi 28-29 Nisan 2014'te, mazeret sınavı ise 10-11 Mayıs 2014'te düzenlenecek. Sınav sonuçları ise haziran ayında açıklanacak.

Ortak sınavların birinci gün oturumlarında saat 9.00'da Türkçe, saat 10.30'da matematik, saat 12.00'de din kültürü ve ahlak bilgisi sınavları yapılacak.
Sınavların ikinci gün oturumunda ise saat 9.00'da fen ve teknoloji, saat 10.30'da T.C. inkılap tarihi ve Atatürkçülük, saat 12.00'de yabancı dil sınavları yapılacak. Her sınav için 40'ar dakika süre verilecek.
Öğretmenler, sınavlarda kendi okullarından farklı bir okulda görevlendirilecek.

Parasız yatılılık ve bursluluk hakkından yararlanmak isteyen 8. sınıf öğrencileri ayrıca PYBS'ye girmeyecek, ortaöğretime yerleştirmeye esas puanı ile değerlendirilecek.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
ayşe 2 ay önce

sorular nerde ben gööremiyorum

Misafir Avatar
derya @mustafa yıldız 2 ay önce

havada

Misafir Avatar
tuğçe 4 ay önce

yaa üf hani sorular ben mi göremiyorum acaba yoksa size göre de mi öyle

Misafir Avatar
mustafa yıldız 5 ay önce

sorular nerede

Misafir Avatar
hadibe ordan 5 ay önce

sorular nerdeee...

Misafir Avatar
sorular nerde 5 ay önce

sorular nerede

Misafir Avatar
heeeee 5 ay önce

cevap nerde

Misafir Avatar
kesin @gizli ano 5 ay önce

yaaaaaaaaaaaa çok basit

En anlamlı 23 Nisan Şiirleri
En anlamlı 23 Nisan Şiirleri

Haberi Oku