banner235
banner172

Teog Türkçe Mazeret Sınav soruları(14 Aralık 2013)

 Teog Türkçe Mazeret Sınav soruları(14 Aralık 2013)Teog  Türkçe  Mazeret  Merkezi Ortak Sınav soruları ve cevap anahtar  Teog Türkçe  Mazeret  Merkezi Ortak Sınav soruları ve cevapları   Teog Merkezi Ortak Sınav Soruları ( 14 aralık  2013) Teog Türkçe   Mazeret Merkezi Ortak Sınav Soruları Ve Cevapları . Teog  Mazeret Merkezi ortak sınavında 14 Aralık 2013 Cumartesi günü  Türkçe - Matematik Ve Dün Din kültürü Ahlak bilgisi testlerinde her derse dair 20 soru soruldu ve her ders için bir ders saati olan 40 dakika süre verildi .8. sınıflar merkezi ortak sınavı Sbs yerine uygulanmaya başlanan   Teog Mazeret Merkezi ortak sınavı  ilk olarak  8. sınıflara Saat  09.00 da Türkçe saat  10.10'da Matematik ve Saat 11.20’de başlayan Din kültürü ve ahlak bilgisi  derslerinde yapılan sınavlar ile yapıldı.


Mebpersonel.com olarak  Matematil Teog Türkçe Mazeret Sınav sorularını  ve cevaplarını  bu sayfamızda sizler ile paylaşmaya çalışağız.

Türkçe Teog Mazeret Sınav Soruları

1.
2.
3.
4.
5.

14 Aralık 2013 Cumartesi 


Matematik    Teog  Mazeret   Sınav soruları   ve    cevap      anahtarı      için   Tıklayınız  

Din    Kültürü    Ve Ahlak Bilgisi  Teog   Mazeret   soruları  için   Tıklayınız  


15 Aralık Pazar Günü Teog Mazeret Sınavı Soruları İngilizce Teog Mazeret    Sınav soruları   ve    cevap      anahtarı      için   Tıklayınız (şu an pasif)İnkilap  Teog  Mazeret   Ortak    Sınav soruları   ve    cevap      anahtarı      için   Tıklayınız  (şu an pasif)Fen Ve    Teknoloji    Teog    Mazeret    Sınav soruları         için   Tıklayınız  (şu an pasif) 
Soru ve Görüşlerinizi Yorumlar Kısımından Aktarabilirsiniz

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
haksızlık 1 yıl önce

duyun sesimizi büyük haksızlık var sınav iptal olsun

Misafir Avatar
admin 1 yıl önce

15 aralık fen sınavında a kitapçığında 1. ve 20. soru yanlış doğru cevapları şıklarda yok kesinlikle soruların iptal edilmesi gerekir.