banner246

Vergi Müfettişliği Yardımcılığı Sınav Sonuçları 7 Eylül Sınav Sonucu TIKLAYINIZ

 Vergi Müfettişliği Yardımcılığı Sınav Sonuçları 7 Eylül Sınav Sonucu TIKLAYINIZ  7 Eylül Vergi Müfettişliği Yardımcılığı Sınav Sonuçları vdk.gov.tr 7 Eylül Vergi Müfettişliği Yardımcılığı Sınav Sonuçları TIKLAYINIZ VDK  7 Eylül Vergi Müfettiş Yardımcılığı sınavı sonuçları açıklandı, Vergi müfettişliği yardımcılığı sınav sonuçları, 7 Eylül Vergi müfettişliği yardımcılığı sınav sonuçları 7 Eylül 2013 Vergi Müfettiş Yardımcılığı, 7 Eylül 2013 tarihinde yapılan Vergi Müfettiş Yardımcılığı Giriş Sınavı yazılı bölümü sonuçlarına göre sözlü sınava çağrılmaya hak kazananların listesi açıklandı. Vergi müfettişliği giriş sınav sonuçları açıklandı TC Kimlik no ile sorgu.7 Eylül 2013 Vergi müfettişliği giriş sınavı yazılı sonuçları. 7 Eylül 2013 Vergi müfettişliği giriş sınavı yazılı sonuçları rotahaber.com adresinden öğrenebilirsiniz.

7 Eylül 2013 Tarihinde Yapılan Vergi Müfettiş Yardımcılığı Giriş Sınavı Yazılı Sonuçları Duyurusu VI- DEĞERLENDİRME:

- Giriş Sınavı notları, yazılı ve sözlü sınav notlarından meydana gelir. Tam not yazılı sınav ile sözlü sınav için ayrı ayrı olmak üzere 100'dür. 

- Giriş Sınavında başarılı olmak için: 

a) Yazılı sınav konularından yapılan yazılı sınavdan başarılı sayılmak için alınan notun 65'ten aşağı olmaması gerekir. 

b) Yazılı sınav sonucunda başarılı olan adaylardan, en yüksek puan alan adaydan başlamak üzere, atama yapılacak kadro sayısının iki katına kadar aday sözlü sınava çağrılır. Son sıradaki adayla eşit puan alan adaylar da sözlü sınava çağrılır. Yazılı sınavdan 65 ve üzerinde puan almış olmak, sözlü sınava çağrılmayan adaylar için müktesep hak teşkil etmez. 

c) Sözlü sınavda başarılı olmak için sözlü sınav puanının 65'den az olmaması gerekir. 

- Giriş Sınavı puanı, sözlü sınavda başarılı olan adayların sözlü sınav puanı ile yazılı sınav puanının aritmetik ortalaması alınarak hesaplanır. 

- Adayların başarı derecesi tespit edilirken, Giriş Sınavı puanının eşit olması halinde, yazılı sınav puanı yüksek olan adaya; yazılı sınav puanının da eşit olması halinde KPSS puanı yüksek olan adaya öncelik tanınır. 

- Giriş sınavından 65 ve üzerinde puan almış olmak, atama yapılacak kadro sayısının dışında kalan adaylar için müktesep hak teşkil etmez. 

VII- SINAV SONUÇLARININ DUYURULMASI VE İTİRAZ:

- Giriş Sınavında başarılı olan adayların ad ve soyadları ile aday numaralarının yer aldığı listeler, uygun yerlere asılmak ve Vergi Denetim Kurulu Başkanlığının (www.vdk.gov.tr) internet sitesinde yayımlanmak suretiyle ilan edilecektir. Sınavda başarılı olan adaylara sonuç, yazılı olarak bildirilecektir. 

- Sınav sonuçlarına, duyuruların yapıldığı günü takip eden tarihten itibaren 7 gün içerisinde, gerekçeleri belirtilmek kaydıyla ve yazılı olarak, itiraz edilebilir. İtirazlar Vergi Denetim Kurulu Başkanlığına yapılır. Sınav Kurulu tarafından incelenir ve on iş günü içerisinde karara bağlanıp, sonuç ilgiliye yazılı olarak bildirilir. 

Sınavla ilgili gelişmeleri sınavdan sonra sitemizden takip edebilirsiniz.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik ya da ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde hiçbir içeriği site’de paylaşmayın.