banner291
banner289

Yds Sınav Sonuçları 2014 İlk Bahar Sonuçları (6 Nisan)

Yds Sınav Sonuçları 2014 İlk Bahar Sonuçları (6 Nisan)

Yds Sınav Sonuçları 2014 İlk Bahar Sonuçları (6 Nisan)
 Yds Sınav Sonuçları 2014 İlk Bahar Sonuçları (6 Nisan) Yds Sınav Sonuçları 2014 ÖSYM Ekranı (6 Nisan) Yds Sınav Sonuçları 2014 6 Nisan ÖSYM YDS Sınav Sonuçları 2014 yılı için açıklanır açıklanmaz ösym ile eş zamanlı olarak sitemiz mebpersonel.com adresinde olacaktır.YDS Sınav Sonuçları 2014 yılı için bekleniyor. Binlerce adayın büyük bir mücadele ile ter döktüğü sınavın ardınan YDS Sınav Sonuçları 2014 için büyük bir heyecanla bekleniyor. Bu kapsamda YDS Sınav Sonuçları 2014 yılı için açıklanır açıklanmaz sitemizde olacaktır. Böylece YDS Sınav Sonuçları 2014 yılı için tüm gelişmeleri ve daha fazlasını anlık olarak sitemiz mebpersonel.com adresinden bire bir takip edebilirsiniz. YDS Sınav Sonuçları 2014 yılı için büyük bir heyecanla bekleyen adaylar için derlediğimi bu haber turunda tüm gelişmeleri bulabileceksiniz. 

YDS Sınav Sonuçları 2014 yılı için büyük bir merakla bekelyen adaylar gün geçtikçe heyecanı artıyor. YDS Sınav Sonuçları 2014 yılı için tüm gelişmeler ve daha fazlası bu sayfa üzerinde oalcaktır. Bu hafta sonu yapılan yabancı dil sınavı için katılan adayların şimdilerde beklentisi YDS Sınav Sonuçları 2014olmuştur. Böylece mebpersonel.com ekibi olarak derlenen bu haber sayesinde YDS Sınav Sonuçları 2014 için büyük bir heyecanla bekleyen adaylar için derlenen bu haber turunda tüm gelişmeleri ve daha fazlasını anlık olarak bu sayfa üzerinden bire bir takip edebilirsiniz. Şimdiden tüm adaylara başarılar dilerken YDS Sınav Sonuçları 2014 yılı için açıklanır açıklanmaz eş zamanlı olarak sitemiz mebeprsonel.com adresinde bulabileceksiniz. Ygs sonuçları hemen açıklayan ösym YDS Sınav Sonuçları 2014 yılı içinde kısa sürede açıklaması bekleniyor.

-YDS Sınav Sonuçları 2014 (Pasif Sonuçların Açıklanması Bekleniyor)

Tüm soru görüş ve önerilerinizi yorumlar kısımından aktarabilirsiniz. Şimdiden herkese başarılar..

ÖSYM tarafından düzenlenen YDS İlkbahar Dönemi Sınavı, Almanca, Arapça, Bulgarca, Çince, Danimarkaca (Danish Dili), Ermenice, Farsça, Fransızca, Gürcüce, Hollandaca (Dutch Dili), İngilizce, İspanyolca, İtalyanca, Japonca, Korece, Lehçe, Macarca, Portekizce, Rumence, Rusça, Sırpça, Ukraynaca (Ukraince) ve Yunanca dillerinden gerçekleştirildi. Sınav, saat 9.30'da başladı ve 150 dakika sürdü.

YDS adaylarına sınava giriş belgesi gönderilmedi. Belgenin üzerinde adayın sınava gireceği merkez, bina, salon bilgileri ile adayın fotoğrafı bulundu. Adayların, bu belgelerinin yazıcıdan dökümünü edinirken belge üzerinde fotoğraflarının görünür olmasına özen göstermeleri ve belgenin renkli ya da siyah-beyaz çıktılarını sınav günü yanlarında bulundurmaları istendi.

YDS İLKBAHAR DÖNEMİ SINAV TARİHİ, SAATİ VE SÜRESİ : 6 Nisan 2014, 9.30, 2,5 saat (150 dakika) Sınav giriş belgelerinizi yazıcıdan çıkartmalısınız: ÖSYM tarafından düzenlenen YDS’ye girecek adayların, sınava girecekleri yer bilgisini gösteren sınava giriş belgesini, T.C kimlik numaraları ve aday şifreleri ile ÖSYM’nin https://ais.osym.gov.tr internet adresinden edinmeleri gerekiyor. 2014 YDS sınav giriş belgeleri Sınav günü yanınızda bulundurmanız gereken belgeler: Adaylara sınava giriş belgesi gönderilmeyecek. Belgenin üzerinde adayın sınava gireceği merkez, bina, salon bilgileri ile adayın fotoğrafı bulunacak. Adayların, bu belgelerinin yazıcıdan dökümünü edinirken belge üzerinde fotoğraflarının görünür olmasına özen göstermeleri ve belgenin renkli ya da siyah-beyaz çıktılarını sınav günü yanlarında bulundurmaları isteniyor
banner182
karakter kaldı.
Yorum Gönder

Copyright © 2016

Meb, Meb Personel , Meb Personeli, Öğretmen Sitesi, Memur, Memurlar

foto galeri

 • En Komik Karne Günü Capsleri
 • Birbirinden ilginç şekilli bulutlar
 • KAZANIMLAR HAYATA GEÇİYOR,KAYBEDENLERİNSE UYKUSU KAÇIYOR
 • Yeni Yıl Tüm Dünyada Coşkuyla kutlandı
 • Yeni yıla serin sular altında girdiler
 • PKK kalleşlikte sınır tanımıyor
 • Diyarbakır Sur'da polis eşlerinden sürpriz!
 • En İyi 10 Yılbaşı Hediyesi
 • Dünyayı Sarsan En İyi 10 Fotoğraf
 • Soruları Soran Öğretmen Siz Olsanız Tam Puan Vereceğiniz 21 Komik Cevap

iletişim

 • destek@mebpersonel.com
 • destek@mebpersonel.com
 • destek@mebpersonel.com