banner235
banner172

Yeni yönetici atama yönetmeliği sonrası neler yaşacanak.
 Bakan Avcı'nın Yeni yönetici atama yönetmeliğinde sona gelindiğini ve bir kaç gün içinde resmi gazetede yayınlacağını açıklamasıyla birlikte yeni yönetici atama yönetmeliği konusunda çıkacak mı çıkmayacak mı tartışması son buldu.


Bakanın bu açıklamasından sonra şimdi tüm gözler yeni yönetici atama yönetmeliğinde  Sınava dayalı yönetici ataması duyurusan çıkan il milli eğitim müdürlükleri mevcut duyurularını yeni yönetmeliğe göre uyarlayıp yeniden ilana çıkacak mı?

Sınava dayalı yönetici atamasın sonuçlandıran il milli eğitim müdürlükleri ise nasıl bir yol izliyeceği şimdiden merak konusu olmaya başladı?

Bu sorulara cevap vermek için yeni  yönetici atama yönetmeliğinin resmi gazetede yayınlanmasını beklemekten başka çare yok.....


www.mebpersonel.comwww.mebpersonel.com
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
malatya44 2 yıl önce

aynen katılıyorum ayrıca müdür normu için derekli 150 öğrenci sayısı düşmelidir.

Avatar
HAY19 2 yıl önce

Önemli bir konuyu tüm arkadaşların dikkatine sunmak istiyorum.
4+4+4 ile köy, belde ve ilçedeki çoğu yöneticiler norm fazlası oldular. Özellikle de branşı sınıf olanlar tamamen fazlaya çıktı. MEB'nın buna bir çözüm bulması lazım.Önerimiz ise branşı sınıf öğretmeni olan yöneticilerin Ortaokullarda da yönetici olmasının yolu açılmalı. Bunun hiçbir sıkıntısı ve zor yanı yoktur.Bu güne kadar 1-8 de yöneticilik yapmadılar mı ?Bundan sonra da pekala yapabilirler.Saygılarımla…