Yer Değiştirme:
ziraat bankası sınav sonuçları 2012 Aralık

 24 Kasım Ziraat Banakası Sınav sonuçları   sinav anadolu tr adresinde  24 Kasım 2012 Cumartesi Günü yapılan Ziraat bankası  sonuçları yayınlandığı an  sitemizde bulabilceksiniz.


 24 Kasım Ziraat Banakası Sınav sonuçları  bu hafta 10-14 aralık 2012 tarihleri arasında açıklanması bekleniyor  • Yazılı sınav puanlarınızı T.C. Kimlik numaranızı ve şifrenizi girerek öğrenebilirsiniz.
  • Mülakata katılmaya hak kazanan adaylar ile mülakat yerleri ve tarihlerini gösterir liste Ziraat Bankası internet sitesinde ilan edilecektir.
  • Müfettiş Yardımcılığı işe alım sınavında Genel Kültür – Genel Yetenek bölümünde A grubunda 25. soru ve B grubunda 22. soru iptal edilmiştir. Bu soru tüm adaylar için doğru kabul edilerek değerlendirme yapılmıştır.
17 Kasım 2012 tarihinde gerçekleştirilen Ziraat Bankası Müfettiş Yardımcısı ve İç Kontrolör Yardımcısı yazılı sınavlarının puanları yayımlanmıştır.24 Kasım Ziraat Bankası Sınav sonuçları yayınlandığı an  sitemizde bulabilceksiniz.


www.mebpersonel.com
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
ipek 1 yıl önce

arkadaşlar 78 almışım ama nedense mülakata çagırılmamışım bi bilgisi olan var mı ?

Misafir Avatar
hüseyin çelik 1 yıl önce

ya bende şifre istyor

Misafir Avatar
açelya yıldız 1 yıl önce

arkadaşlar ben siteye giremiyorum nerden girdiniz ltfn yardım edermisiniz

Misafir Avatar
gökcen 1 yıl önce

allah kahretsin sizi ya hani 60 ın üstünde alan mülakata kalıyordu 70 puan almışım ama yok kendi adamları doldurmuş kontenjanı

Misafir Avatar
eylül 1 yıl önce

torğil filan yok yaa yüksek alan girdi alamayan bakakaldı işte...

Misafir Avatar
kaptan @tuba 1 yıl önce

bence 80 den mülakata kalamamak biraz hikaye. ziraatın sitesinde mülakat taban puanları açık bir şekilde yayınlanmış. en yüksek ankara. o bile 80.

Misafir Avatar
eylül 1 yıl önce

arkadaşlar sonuçlar nasıl puanlarınız nasıl

Misafir Avatar
tuba 1 yıl önce

torpiller kimsenin ruhu bile duymadan dönmüş arkadaşlar. 80 puan alıp mülakata kalamayan arkadaşım var. nasıl vicdanları var hayret . emeklerimiz hep boşa gitti . hepsine yazıklar olsun .!!!

Dış Paydaş Anketi( Meb Anket)
Dış Paydaş Anketi( Meb Anket)

Haberi Oku