banner374
15 Ocak 2015 Perşembe 15:21
4 MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜNE SORUŞTURMA
 Balıkesir'de okul müdürlerinin görev sürelerinin uzatılması ile ilgili performans değerlendirmesinde kişiye özel farklı uygulamalar yaptıkları, yanlı davrandıkları ve subjektif değerlendirmelerde bulundukları iddia edilen 4 ilçe milli eğitim müdürü ve 8 şube müdürü için soruşturma izni verildi. Bu izinle birlikte müdürlere yargılama yolu açıldı.

Bursa Bölge İdare Mahkemesi'nin kararı üzerine haklarında soruşturma izni verilenler müdürler şöyle:

Altıeylül İlçe Milli Eğitim Müdürü İ.Ç, şube müdürleri Y.K ve E.K, Karesi İlçe Milli Eğitim Müdürü R.K, şube müdürleri S.G ve E.A, Bandırma İlçe Milli Eğitim Müdürü S.P, şube müdürleri M.A, İ.P, Sındırgı İlçe Milli Eğitim Müdürü İ.Ş, şube müdürü T.K ve H.B.
www.memurlar.net

banner182
Son Güncelleme: 15.01.2015 15:26
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
Çoktan görevden alınmalıydı 2 yıl önce

Balıkesir il milli eğitim müdürü malesef bunu çoktan haketmiştir,yukarda Allah var bu böyle yanınıza mı kalıcak sanmıştınız.Yüce Rabbim asıl diğer tarafta bunun hesabını soracaktır.sabırla bekliyoruz

Avatar
vatandaş 2 yıl önce

aynı soruşturma bigadiç ilçe milli eğitim müdürü ve şube müdürleri içinde açılması gerek.

Avatar
COCUKLAR KİME EMANET 2 yıl önce

çalişmayan müdür tabiki görevinden alinmali,fakat balikesir il milli eğitim müdürü çalişan müdürleri görevden almiştir.her yerde bu konuşulurken çocuklarimizi böyle birine emranet edemeyiz.kendisi görevden alinmalidir.

Avatar
zonguldak 2 yıl önce

çok can yaktilar