banner374
27 Ekim 2014 Pazartesi 09:32
Ankara MEM Müdürlük Mülakatları Açıklanıyor

 Binlerce okuyucumuzun merakla takip ettiği müdürlük mülakat sonuçları bir bir açıklanmaya bşlamış durumda. Şimdiye kadar yaklaşık 29 il açıklamışken Ankara'dan gelen haberlere göre sonuçlarda açıklanmak üzere. Sonuçları salı günü açıklanması bekleniyor.

Ankara MEB  Müdürlük Mülakat sınav sonuçlarını incelemeye devam ediyor. Edinmiş olduğumuz son duyumlara göre mülakat sonuçlarını Salı günü resmi web sayfasından liste halinde duyuracağı ifade ediliyor.
Bir yetkiliden almış olduğumuz habere göre mülakat sonuçlarının incelemesinin pazartesi günü saat 17:00 da bitirilmesi halinde yayımlanacağı aksi halde salı günü kesinlikle yayımlanacağı belirtilmektedir.
Ankara’da müdürlük için Mülakat sınavına girmiş olan adaylar için bazı sürprizlerin varolduğu duyumlarımızı hemen aktaralım. Mülakat sınavına girmiş olan  adaylar arasında 100 ve 99 Puan alan çıkmadı. 98 puan alan aday sayısı ise 10-20 arasında olup 250 civarında 90 ve üstü puan var iken sınav kazanan kişi sayısının 1500 civarında olduğu tahmin ediliyor
sınava giren 2300 civarındaki adayın %60 şının başarılı olduğu tahmin edilirken çok sayıda elenmiş olan okul müdürlerinden %40 nın tekrar sınav kazanmış olduğu tahmin ediliyor.
şimdiden kazanan adaylarımızı tebrik ediyoruz, kazanamayanlara yeni sınavda başarılar diliyoruz.
kamu.tv.tr
banner182
Son Güncelleme: 27.10.2014 09:36
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol