banner374
29 Eylül 2015 Salı 11:49
Deniz Yıldızı 1276. bölüm fragmanı yayınlandı izle

 Deniz Yıldızı 1276. bölüm fragmanı yayınlandı izle. Show tv'nin sevilen dizisi olan deniz yıldınızının yeni fragmanı yayınlandı. bir sonraki bölümde neler olacak? Deniz yıldızı 1276. bölümde olaylar gelişiyor.Deniz yldızı disinin 1276. bölüm fragmanını izlemek için "Deniz Yıldızı 1276. bölüm fragmanı yayınlandı izle" adlı haberimizi takip edebilirsiniz
 

Deniz Yıldızı son bölüm özeti

Deniz Yıldızı yeni sezon 18. bölümünde  Meral beş kuruşsuz sokakta kalınca yeniden Harun’dan medet umar. Harun’un yanına gittiği sırada yaşanan kötü bir sürpriz Meral’in kanını donduracaktır. Deniz Yıldızı yeni sezon 18. bölümünde Yusuf ve Orhan Ayşe’yi kurtarmak için ortak hareket ederler. Orhan’ın eline geçen bir CD olayın tüm akışını değiştirir.
 
 

Deniz Yıldızı yeni sezon 18. bölümünde Evden çıkmak için gün sayan Fırat’ın aklından Seher çıkmaz. Deniz Yıldızı yeni sezon 18. bölümünde Fırat Seher’i gördüğünde karşılaştığı kötü sürprizle ateşlenecektir. Deniz Yıldızı yeni sezon 18. bölümünde Melih, annesinin kolyesi ve faturanın izinde, ipuçlarını çözmeye çalışırken gitmemesi gereken bir yere gitti. Deniz Yıldızı yeni sezon 18. bölümünde Melih ailesinin izini sürmeye devam edebilecek mi?

Deniz Yıldızı dizi özeti

Banu gecekondu'da yaşayan zeki,kurnaz aynı zamanda güzel bir genç kız, Melih ise yakışıklı zengin aynı zamanda çapkın bir delikanlıdır. Ortak yönleri aynı olsa da her zaman arkadaş grubunda takılan iki gençtir. İkili'nin ilk aşkı ortak arkadaşları olan Ozan'ın evinde ilk öpüşmeyle alevlenir.
 
Deniz Yıldızı oyuncu kadrosu

Serhat Nalbantoğlu (Bahri), Meltem Baytok (İkbal), Başak Akbay (Pelin), Tuan Tunalı (Özgür), Güneş Emir (Deniz), Cantuğ Turay (Melih), Emre İğdemir (Ozan), Tolga Tecer (Mustafa), Volkan Murat Benli (Celal), Lale Başar (Berna), Koray Erkök, Zerrin Epikmen, Artemis Karaman (Mehveş), Begüm Topçu (Banu), Çağdaş Serter (Suna), Yıldırım Şimşek (Kazım), Nermin Uğur (Sabiha), Salih Taşçı

banner182
Son Güncelleme: 29.09.2015 11:53
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol