banner374
13 Temmuz 2016 Çarşamba 08:39
MEB, müdür yardımcısı atamasını çözecek
 CHP Milletvekili Ceyhun İrgin, Milli Eğitim Bakanlığının yönetmelik değişikliği yaparak, tıkanan müdür yardımcısı atamalarını çözeceğini belirtti.

Ceyhun İrgin bu bilgilendirme mesajı sonrasında, takipçilerinden MEB Müsteşarı Yusuf Tekin ve İnsan Kaynakları Genel Müdürü Hamza Aydoğdu için teşekkür istedi.

Milletvekili İrgin bir süredir müdür yardımcısı ve öğretmen atamalarına yoğun ilgi gösteren mesajları ve açıklamaları ile dikkat çekiyor.

İrgin'in açıklamalarında "MEB yönetmelik değişikliği yaptı" deniyor ama dün ve bugün itibariyle Resmi Gazetede bir değişiklik yayımlanmadı. Eğer milletvekilinin açıklamaları doğru ise yönetmelik değişikliği Resmi Gazetede yayımlanması için Başbakanlığa gönderilmiş olmalı...

Kaynak: www.memurlar.net

İşte o sosyal medya mesajları


banner182
Son Güncelleme: 13.07.2016 08:59
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
hak 5 ay önce

2015-2016 yılında görev süresi dolan ve uzatma hakkı tanındığı halde uygulanamayan arkadaşlarımız unutulmadı inşAllah.işgüzar sendikalar tarafından en büyük haksızlık bunlara yapıldı.

Avatar
Mağduriyet sırası 5 ay önce

meb önce görevden aldığı okul müdür yardımcılarını yerleştirsin sonra sınava gelsin.

Avatar
Adalet dağıtıcı 5 ay önce

mdr yardımcısını sendikanin müdahalesi olmadan müdürün belirlemesi

Avatar
Çözüm var 5 ay önce

Bu zor sınavı kazanan arkadaşların mdr.yrd.olabilme haklarının sağlanacak olması güzel bir gelişmedir.Bu makamlar ancak sınav,liyakat,kariyer ve adalet sentezlemeleriyle olmalıdır.