banner374
20 Ekim 2014 Pazartesi 11:59
Müdürlük Mülakat Soruları Komisyon Soruları
 Sözlü mülakatlar 81 il merkezinde devam ederken 16 ekim tarihinde başlayan süreç 23 ekim tarihinde sona erecek. Bu neticeler kapsamında okul müdürleri için hızlı bir süreç daha başlıyorken sürekli olarak yakından takip ettiğimiz süreç hız kesmeden devam ediyor. Komisyonlar tarafından değerlendirilen müdürler kendi seçtikleri zarflardan çıkan sorularla değerlendirmeye alınıyorlar. Böylece komisyon üyeleri o soruları adaylara yönlendiriyor. 

Genel olarak mevzuattan sorulan sorular için daha mülakata katılmamış okul müdürleri için derlediğimiz bu haber bölümünde sözlü mülakattan çıkan adayların aktarılan soruların neler olduğunu yorumlar kısımından aktarabilirler. Bu neticede henüz sözlü mülakata girmemiş okuyucularımıza başarılar dilerken mülakattan sonra sürecin değerlendirmesini yine sitemizde bulabileceksiniz. Böylece merak edilen detayları bulabileceksiniz. Müdür atamalarında oluşan puanları ve gelişmeleri bire bir takip edeceğiz. 

-Örnek mülakat soruları için tıklayınız

Sizlerde müdürlük mülakat soruları ve diğer konularla ilgili sormak istediğiniz tüm soruları yorumlar kısımından bizlere aktarabilirsiniz. Şimdiden tüm okuyucularımıza başarılar dilerken gelişmeler sitemizde olmaya devam edecektir. 
banner182
Son Güncelleme: 20.10.2014 12:08
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol