banner374
10 Kasım 2014 Pazartesi 08:19
Okul Müdürlerini Kimin Görevden Aldığı Anons Edildi
 Bu gelişmelerden biri de Yozgat Yerköy'de meydana geldi. Okul müdürlerini kimin görevden aldığı gün içerisinde bir kaç kez belediye hoparlörlerinden anons edildi.

Müdürlük Değerlendirmeleri ile ilgili gün geçmesin ki yeni bir gelişme ortaya çıkmasın.Bunun son örneği Yozgat’ın Yerköy ilçesinde yaşandı.Yaşanan olay belkide Türkiye cumhuriyeti tarihinde örneğine ender rastlanan türden okul  müdürleri  mülakat değerlendirmelerinde Belediye başakına yakın okul müdürün ilk önce müdürlük değerlendirme puanlaması sırasında 75 puan altında kalarak elenmesi yine bu kişilerin ilk defa ve yeniden müdürlük mülakatına  girip 70 puanın altında kalması ilginç olayların yaşanmasına neden oldu.

Herhalde bu kişilerin Belediye Başkanına rağmen başarısız sayılmalarının muhakkiki  geçerli bir sebebi vardır.Bu sebepleri biliyoruz ama açıklama geriği duymuyoruz.Gerekirse ilerde açıklarız.

Buraya kadar bunlar her yerde yaşanabilecek olaylar.Amma gel gör ki bundan sonra yaşananlar.Kemal Sunal filmlerini aratmayacak cinsten Belediye başkanı Türkiye tarihinde  hatta dünya tarihinin en ilginç anonsunu belediye hoparlöründen yaptırır .

 

İlan

Belediye Başkanlığından Tüm halkımıza ilanen duyurulur.

”Müdürlük atamalarında görevden alınan müdürler ile ilgili Belediye başkanı olarak benim bir dahlim olmamıştır.Müdürlerin hepsi  ilçe milli eğitim müdürü tarafından görevinden alınmıştır.Şeklinde gün içerisinde tüm ilçeye bir kaç kez  ilan edilir.

Ey güzel ülkem daha neler duyup göreceğiz.
banner182
Son Güncelleme: 10.11.2014 08:24
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
Reyhan 2 yıl önce

çeşme de de bilbortlara yazıldı. ne kadar meraklısı varmış okul müdürlerinin. meraklarını birazda hizmet etmeye kullansalar daha iyi olur yoksa bir daha ki belediye seçiminde kendi müdürleri gibi değerlendirilirler. böyle biline