banner374
31 Mayıs 2013 Cuma 10:41
Sınava Dayalı Yönetici Ataması Münhal Listesi Güncellemesi.
 Kocaeli MEM daha önce duyurusunu yapmış olduğu sınava dayalı yönetici ataması münhal listesi güncellemesi yaptı.                                                         .:.DUYURU :.SINAVA DAYALI YÖNETİCİ ATAMASI MÜNHAL LİSTESİNDEN 

ÇIKARILAN KURUMLAR

 
 İlimiz genelindeki Bakanlığımıza bağlı resmi okul/kurumlarda münhal bulunan müdür ve müdür yardımcılığı kadrolarına ilgili Yönetmeliğin 12. Maddesi kapsamında atamaların yapılacağı önceki yazımız ile duyurulmuştu.

Ancak münhal bulunan okul/kurum müdür ve müdür yardımcısı kadrolarının  duyuruya çıkarıldığı tarih  itibariyle norm kadro güncellemeleri yapılmadığından, İlimizdeki tüm  okul ve kurumların norm kadro güncellemelerinin duyuru tarihinden sonra yapılması sonucunda; öğrenci sayılarının düşmesi nedeniyle yönetici normu düşen adları aşağıya çıkarılan okullar  duyuru listesinden çıkarılmıştır.

Bilgilerinize.

  
 İPTAL ÜSTYAZISI VALİLİK ONAYINI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ...

Duyuru Listesinden Çıkarılan Okullar ve Yönetim Kademeleri

 S.N İlçesi Okul Adı Yönetim Kademesi Sebebi
1 Başiskele Bahçecik Damlar İlkokulu Müdür Öğrenci sayısının düşmesi
2 Çayırova Güzeltepe Fevzi Çakmak Lisesi Müdür Yardımcısı Öğrenci sayısının düşmesi
3 Darıca 100. Yıl Atatürk Ortaokulu Müdür Yardımcısı Öğrenci sayısının düşmesi
4 Gebze Dumlupınar Ortaokulu Müdür Yardımcısı Öğrenci sayısının düşmesi
    .:.DUYURU :. SINAVA DAYALI YÖNETİCİ ATAMASI MÜNHAL LİSTESİNDEN ÇIKARILAN ve EKLENEN KURUMLAR            İlimiz genelindeki Bakanlığımıza bağlı resmi okul/kurumlarda münhal bulunan müdür ve müdür yardımcılığı kadrolarına ilgili Yönetmeliğin 12. Maddesi kapsamında atamaların yapılacağı önceki yazımız ile duyurulmuştu. Ancak okul müdürlüğü münhal bulunan Darıca Lisesine, Yarımca Lisesi Müdürünün ataması yapıldığından duyuru listesinden Darıca Lisesi çıkarılmış, Körfez Yarımca Lisesi eklenmiştir.

Bilgilerinize. 

VALİLİK ONAYINI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ...
banner182
Son Güncelleme: 31.05.2013 10:41
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol