banner374
05 Nisan 2014 Cumartesi 00:01
ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ KADROLARININ TAMAMI İLAN EDİLMELİDİR

 Millî Eğitim Bakanlığı Personelinin Görevde Yükselme, Unvan Değişikliği ve Yer Değiştirme Suretiyle Atanması Hakkında Yönetmelik hükümleri doğrultusunda taşra teşkilatı il-ilçe millî eğitim müdürlükleri 1. derece 1709 şube müdürü kadrosuna görevde yükselme yazılı ve sözlü sınavı gerçekleştirilmiş, sözlü sınav sonuçları 07/03/2014 tarihinde duyurulmuştur. 04.04.2014 tarihinde Millî Eğitim Bakanlığı Personelinin Görevde Yükselme, Unvan Değişikliği ve Yer Değiştirme Suretiyle Atanması Hakkında Yönetmeliğin 21 inci maddesinin birinci fıkrası hükmü çerçevesinde sözlü sınav puanı ile tercih yapabilmek için münhal kadrolar ilan edilmiştir.

Ancak; münhal bulunan kadroların tamamının ilana çıkmadığı ile ilgili şikâyetler genel merkezimize ulaşması sebebi ile şube müdürlüğü atamalarında mağduriyetin yaşanmaması için tüm münhal bulunan tüm kadroların ilana çıkarılması hususunda Türk Eğitim-Sen olarak Milli Eğitim Bakanlığına yazılı başvuruda bulunulmuştur.

İlgili yazımız için tıklayınızbanner182
Son Güncelleme: 05.04.2014 00:02
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
aslan türk 3 yıl önce

tüm münhal kadrolar ilan edilmiş işte... normlar düşürülmüş..yani her il 13 kadrolu şube müdürü değil iller yeniden yapılandırılmış.