banner476

EBA GİRİŞ Öğrenciler için

Okullara ara verilmesi ile birlikte EBA üzerinden eğitimler devam ediyor.Öğrenciler EBA Giriş sayfasını kullanarak derslerinden geri kalmayarak eğitimlerine devam ediyorlar. EBA GİRİŞ nasıl yapılır? EBA GİRİŞ konusunda en kolay ve pratik bilgileri öğrenciler için EBA Giriş haberimizde derlerdik.

EBA Giriş 25.05.2020, 14:44 26.05.2020, 20:07
EBA GİRİŞ Öğrenciler için

Milyonlarca öğrenci okullara ara verilemesinden ötürü yüz yüze eğitim yerine Eğitim Bilişim Ağı olan EBA Giriş sayfası ile eğitimlerden geri kalmıyorlar.EBA giriş konusunda en partik bilgiler bu  haberde yer alamaktadır.Öğrenciler için EBA GİRİŞ konusunda en detaylı bilgiler ile birlikte bu sisteme yani EBA giriş konusunda sorun yaşayan veya EBA Giriş saatleri noktasında sıkıntı yaşayanlar bu haberimizdeki ayrıntılı EBA GİRİŞ rehberi sayesinden bundan sonraki EBA Giriş konusunda sorun yaşamayacaktır.

Öncelikle Eğitim Bilişim Ağı yani EBA Giriş öğrenciler için ilk etapta sınfılandırma şeklinde belli saat periyotlarında  girişler ile saglandı bugünkü durum eba giriş noktasında ilk güne göre çok daha  iyi ibir noktadadır.EBA GİRİŞ için bu sayfamızda olan siz değerli öğrenciler öncelikle aşağıdaki adımlar tek tek uygulayarak EBA Giriş konusunda sorunsuz bir deneyim yaşayıp eba giriş sistemine dahil olup eğitimlere devam edecektir.

İşte EBA Adresi üzerinde yer alan giriş bilgileri

1.EBA GİRİŞ sayfası olan EBA.GOV.TR adresine giriş yapılacak. EBA GİRİŞ SAYFASI İÇİN TIKLAYINIZ 

2.EBA GİRİŞ Sayfasını tıklamadan önce burada belirteceğimiz bilgileri okuyup EBA GİRİŞ Sayfasını tıklayınız.

Peki eba giriş için  e devlet adresi üzerinde yer alan bilgiler ile bağlatını sağlanabilir mi? e devlet üzerinden de  eğitim süreci takip  edilebilir.

EBA GİRİŞ SAATLERİ TABLOSU

Milli Eğitim eba giriş konusunda gerekli tedbierleri düzenlemek üzere tüm sistemsel çalışmalarda bilgi vermektedir.

eba girişEBA GİRİŞ

3..EBA Giriş yaptıktan sonra sağ tarafta olan EBA'YA DEVAM ET butonu tıklanacak.

4.EBA GİRİŞ için eba'ya devam et tıklandıktan sonra TC kimlik no girişi yapılacak.

5.TC KİMLİK NO girişi yapıldıktan sorna EBA Giriş saatleri kapsamındaysanız eba'ya devam et diyerek şifre bilgilerini girdikten sonra EBA GİRİŞ adımı sona erecektir.

6.EBA giriş saatleri kapsamı dışında iseniz aşağıda bulunan sınıflara göre  eba giriş saatleri geldğinde yeniden eba giriş denemesi yapıp sisteme girebilirsiniz.

Milli Eğitim bakanlığımızın bu güzel sistemi sayesinde  okullar kapalıda olsa eğitim devam ediyor..

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@