İl İl Eba canlı ders saatleri

banner483

Mebpersonel.com - Milli Eğitim Bakanlığı son yaptığı güncelleme ile birlikte Eba üzeriden verilen canlı derslerin saatleri İl İl düzenledi. 3 Grup halinde il il düzenlenen güncel canlı ders saatlerini haberimizin detaylarında bulabilirsiniz..

EBA Giriş 21.09.2020, 08:59 21.09.2020, 09:11
İl İl Eba canlı ders saatleri

Milli Eğiim Bakanlığı yaşanan pandemi  süreci sebebiyle 2020-2021 eğitim öğretim yılına uzaktan eğitim olarak devam kararı aldı. Şimdilik sadece ilkokul 1.sınıflar haftada sadece bir ve sonraki haftalarda ise haftada 2 gün okulda bulunacak, diğer günlerde ise EBA ve EBA TV kanalları üzerinden uzaktan eğitime devam edilecek.

Bu konuda hazırlıklarını bitiren milli eğitim bakanlığı EBA üzerinden canlı ders saatleriyle ilgili olarak düzenleme yaptı. Yapılan düzenleme  ile birlikte Eba canlı ders saatleri İl İl 3 grup halinde yeniden düzenlendi.

Yeni çizelgede önemli yenilikler dikkat çekiyor.

1.-4. sınıflar ve Hazırlık sınıfları için Pazartesi - Cumartesi günleri dahil hergün 8:30 - 20:20 arası istenilen saatte "Canlı Ders" açılabilecek.

Ortaokul ve lise canlı ders saatleri ise illere göre yeniden düzenlendi.

İller 3 bölüme ayrılırken, çizelge de 3 farklı şekilde hazırlandı.

İşte MEB tarafından güncellenen ve 21 Eylül'den itibaren geçerli olacak ilkokul, ortaokul, lise EBA canlı ders saatleri çizelgesi:

İL İL EBA CANLI DERS SAATLERİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN

Kaynak: www.mebpersonel.com
banner482
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@