Öğretmenlerin EBA seminer videoları

banner483

mebpersonel.com -Kasım ara tatilinin bugün itibariyle başlamasıyla birlikte binlerce öğretmen için mesleki seminer çalışmaları da online olacak şekilde başladı.Öğretmenlerde Eba seminer videoarını araştırmaya başladı. Haberimizin detaylarında 16 Kasım mesleki çalışma seminer videolarını bulabilirsiniz.

EBA Giriş 16.11.2020, 08:46 16.11.2020, 10:02
Öğretmenlerin EBA seminer videoları

Milyonlarca öğrencinin merakla beklediği Kasım ayı ara tatilini bugün başladı. 2020 2021 Eğitim Öğretim yılıa Hibrit eğitim olarak devam eden milyonlarca öğrenci 16 -20 Kasım tarihleri arasında Kasım ayı ara tatillerini yapacak ve Kasım ayı ara tatilinde uzaktan dersler yapılmayacak.Sadece EBA tv kanalları ve EBA platformu üzerinden derslerin tekrarları yayımlanacak.

Öğretmenler ise yaşanan koronavirüs pandemi süreci sebebiyle Kasım ayı mesleki çalışmalarını uzaktan online olacak şekilde EBA üzerinden yapabilecek.

Öğretmenlerin seminer videoları ise EBA platformu üzerinden saat:09.30 itibariyle yayınlanacak. Öğretmenlerin mesleki seminer çalışmalarınde ilk videosu ise Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürü Doç. Dr. Adnan BOYACI'nın Konuşması olacak. 

Daha sonra ise saat:10.10'da Milli Eğiti Bakanı Ziya Selçuk açılış konuşmasını yapacak ve milyonlarca öğretmene seslenecek.

Seminer videolarına mebpersonel.com farkıyla ulaşmak için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürü Doç. Dr. Adnan BOYACI'nın Konuşması 

Millî Eğitim Bakanımız Prof. Dr. Ziya SELÇUK 'un Konuşması    

YOUTUBE ÜZERİDEN CANLI YAYIN İÇİN TIKLAYIN

Kaynak: www.mebpersonel.com
banner482
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@