EBA Ortalama Kullanım Süresine Göre İlk 10 İl Açıklandı

EBA Ortalama Kullanım Süresine Göre İlk 10 İl Milli Eğitim Müdürlüğü Açıklandı.

EBA 01.05.2020, 22:44
EBA Ortalama Kullanım Süresine Göre İlk 10 İl Açıklandı

1 Mayıs 2020 tarihi itibarıyla EBA ortalama kullanım süresine göre ilk 10 il açıklandı.

Uzaktan eğitim sürecinde Millî Eğitim Bakanlığının eğitimlerini yürüttüğü ve öğretmenler ile öğrenciler tarafından kullanılan Eğitim Bilişim Ağı (EBA) kullanımında Türkiye sıralaması açıklandı.

Sıralamada ilk sırayı Muğla aldı. Muğla'yı sırasıyla Kırıkkale, Yalova, Mersin ve İstanbul takip etti.

İşte  EBA Ortalama Kullanım Süresine Göre İlk 10 İl:

MEBPERSONEL.COM / ÖZEL

Kaynak: www.mebpersonel.com
Yorumlar (20)
Haktan 2 ay önce
Bu haberi yapmanizdaki amaç nedir? Yariş atinda kim önde onu gostermek mi? Zaten işiniz hep nicelik hiç nitelik yok!
Yağız 2 ay önce
Bu hafta tüm milli eğitim müdürlüklerinden artık resmi yazılar gelir, öğretmenler de velilere mesaj üstüne mesaj atarlar
ahmet 2 ay önce
Ne bu şimdi haber mi? Önemli olan nicelik değil niteliktir. Ne kadar çok istatistik meraklısı ülke olduk. Yöneticiler, öğretmenler ve öğrenciler hep skor tabelasına odaklanmaktan asıl işini yapamaz oldu.
oya 2 ay önce
biri lütfen bu işle ilgilenenlere söylesin, öğrenci ebayı kullanmadıktan sonra, öğretmenin twit atar gibi paylaşım yapmasının bir anlamı yok. ilk dört ile bakın, öğrenci kullanımı ile öğretmen kullanımı arasında fark büyük. ilçeler de aynıdır.
Fatih hoca 2 ay önce
Ya yapmayın etmeyin! Böyle haber yapacaksınız diye idareciler öğretmenleri bütün gün uzaktan eğitim dersleri yazıyorlar. Sizin fantaziniz olacak diye eğitimi perişan etmeyin. Uzaktan eğitim öğrencileri motive etmek olmalı. Eba da kim daha fazla duruyor olmamalı diye düşünüyorum.
Zeynep 2 ay önce
Bakanlik dogru duzgun icerige sahip bir sistem yapti da biz mi izlemedik. O kadar sıkıcı ve uzun anlatan hocalar koycaginiza, konu anlatimli kitap koysaymissiniz. Nasil olsa degisen bir sey yok ikisi de kitap gibi anlatiyor. Uzaktan egitim de ebada ayni. İkisi de birbirinden beter. Adam bir soruyu kirk saatte cozuyor. Bizim ebaya girip girmedigimiz takip edeceklerine acsinlarda youtube da ki hocalari takip etsinlerde ders nasil anlatilir gorsunler.
Seni hiç alakadar etmez 2 ay önce
Amaç ne
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@