banner476

31 Aralık Kar Tatili Olan İller

31 Aralıkta kar tatili olan iller hangileri? Kar tatili olan iller, hangi okullarda kar tatili yapılacak? Kar tatili yapılacak olan iller hangileri? 31 Aralıkta kar tatili olan iller nereler? 31 Aralıkta kar tatili olan okullar hangileri? 31 Aralıkta verilen kar tatili kaç gün sürecek? 31 Aralıkta hangi ilçelerde kar tatili yapılacak? 31 Aralık kar tatili ne kadar? 31 Aralıkta okulların kar tatili olduğu yerler?

Eğitim 31.12.2014, 10:13 31.12.2014, 10:18
31 Aralık Kar Tatili Olan İller
 31 Aralıkta kar tatili olan iller hangileri? Kar tatili olan iller, hangi okullarda kar tatili yapılacak? Kar tatili yapılacak olan iller hangileri? 31 Aralıkta kar tatili olan iller nereler? 31 Aralıkta kar tatili olan okullar hangileri? 31 Aralıkta verilen kar tatili kaç gün sürecek? 31 Aralıkta hangi ilçelerde kar tatili yapılacak? 31 Aralık kar tatili ne kadar? 31 Aralıkta okulların kar tatili olduğu yerler?

Bütün soruların cevabı mebpersonel.com da mevcuttur.

İşte ^1 Aralıkta Kar Tatili Olan İller

 Yoğun kar yağışı ve olumsuz hava koşulları ile birlikte tatil haberleri gelmeye başladı. Günün ilk kar tatili Bursa'da verildi. Daha sonra Balıkesir, Kastamonu, Bolu, Karabük, Düzce, Çanakkale, Kütahya, Bilecik ve Eskişehir'de kar nedeniyle okullara tatil geldi.
ESKİŞEHİR
Valilikten yapılan açıklamanın ardından Eskişehir'de ilk ve orta dereceli okullar yoğun kar yağışı nedeniyle bugün öğleden sonra ve yarın tatil edildi.
ÇANAKKALE
Çanakkale'de, yoğun kar yağışı nedeniyle okul öncesi kurumlar, ilk ve orta dereceli okullarda eğitime bugün öğleden sonra ve yarın için ara verildi.
Valilikten yapılan açıklamada, kentte olumsuz hava koşullarının etkili olduğu belirtildi. Bunun, günlük yaşamı etkilediği ifade edilen açıklamada, okul öncesi kurumlar, ilk ve orta dereceli okullarda eğitime bugün öğleden sonra ve yarın için ara verildiği duyuruldu.
Açıklamada, yılbaşı ve hafta sonu tatilleri de eklendiğinden okullarda eğitime 5 Ocak 2015 Pazartesi günü yeniden başlanacağı ifade edildi.
KÜTAHYA
Yoğun kar yağışı nedeniyle Kütahya merkez ve ilçelerinde ilk ve orta dereceli okullarda eğitime yarın ara verildi.
KASTAMONU
Kastamonu'da etkili olan kar yağışı nedeniyle yarın için okullar tatil edildi. Perşembeden sonra cuma gününün de yılbaşı nedeniyle resmi tatil ilan edilmesiyle kentte eğitim 5 Ocak Pazartesi günü başlayacak.
BOLU
Bolu Valiliği kar yağışı nedeniyle il genelinde yarın ve cuma günü okulları tatil etti.
BURSA
Bursa'da da Büyükorhan, Harmancık, Keles ilçelerinde okullar iki gün tatil edildi.
BALIKESİR
Balıkesir'in Dursunbey ilçesinde, yoğun kar yağışı nedeniyle İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından okullar tatil edildi.
BİLECİK
Bilecik'te yoğun kar yağışı nedeniyle ilk ve orta dereceli okullarda, yarın eğitime ara verildi.
KARABÜK VE DÜZCE
Karabük ve Düzce'de il genelinde kar nedeniyle okullar yarın tatil ilan edildi.
İZMİR'İN KINIK İLÇESİ
İzmir'in Kınık İlçesi'nde, sabah saatlerinde başlayan ve gün boyunca aralıklarla devam eden kar yağışı hayatı olumsuz etkiledi. Okul servisleri mahsur kalırken, Kaymakamlık ilk ve orta dereceli okulları yarın için tatil etti.
 
SAKARYA
Sakarya Valiliği'nden yapılan yazılı açıklamada, olumsuz hava koşulları nedeniyle il genelindeki ilk ve orta dereceli okullarda 31 Aralık 2014 Çarşamba eğitime ara verildiği bildirildi.
Yılbaşı ve hafta sonu tatilleri de eklendiğinden okullarda eğitime 5 Ocak 2015 Pazartesi başlanacağı kaydedildi.
EDİRNE
Alınan bilgiye göre, Keşan, İpsala ve Enez ilçelerinde aralıklarla devam eden kar yağışı ve yollardaki buzlanma sebebiyle 31 Aralık'ta ilk ve orta dereceli okullarda eğitime ara verildi.
MANİSA
Manisa Valisi Erdoğan Bektaş, yaptığı açıklamada, il genelinde etkili olan kar yağışı nedeniyle 3 ilçede okulların tatil edildiğini, değer ilçelerde kararın kaymakamlıklara bırakıldığını belirtti.
Bektaş, okulların tatil edildiği Demirci, Gördes ve Kırkağaç dışındaki diğer ilçelerde taşımalı sistemle okula getirilen öğrencilerin yarın okullara getirilmeyeceğini, bu öğrencilerin izinli sayılacağını ifade etti.
TEKİRDAĞ

Tekirdağ'da dün geceden bu yana etkili olan kar yağışı ve tipi nedeniyle il genelinde okulların tatil edildiği bildirildi.
Tekirdağ İl Milli Eğitim Müdürü Halis İşler, AA muhabirine yaptığı açıklamada, dün geceden bu yana etkisini sürdüren kar yağışı ve tipi dolayısıyla okulların il genelinde tatil edildiğini kaydetti.
İşler, araya giren 2 günlük yılbaşı tatili de eklenince eğitim ve öğretime 5 Ocak Pazartesi gününe kadar ara verildiğini ifade etti.
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@