Anadolu Üniversitesi AÖF Yaz Okulu Tarihi Duyurusu

Anadolu Üniversitesi AÖF Yaz Okulu Tarihi Duyurusu

Anadolu Üniversitesin'den AÖF Yaz Okulu Tarihi Duyurusu

Anadolu Üniversitesi tarafından bir açıklama yapıldı. Geçtiğimiz hafta yayımlanan yaz okulu duyurusu sonrası açıklamanın detayları Ajanskamu.netde.

ÖNCE İPTAL EDİLDİ- TEPKİLER SONRASI YENİDEN GETİRİLDİ

Anadolu Üniversitesi, Temmuz ayının ilk günlerinde yaptığı açıklamada yaz okulu olmayacağını söylemişti. Bu açıklamaya ciddi tepkiler geldi. Tepkiler gelmesi sonrası Anadolu Üniversitesi bir açıklama yaptı ve yaz okulunun yeniden getirildiğine yer verildi. Anadolu Üniversitesi tarafından yapılan açıklama şu şekilde:

"Üniversitemiz Rektörü Prof.Dr. Fuat Erdal, öğrencilerimizden gelen yoğun talep üzerine, 2019-2020 eğitim-öğretim yılında, Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakülteleri’nde “Yaz Okulu” yerine “Üç Ders Sınavı” uygulanması yönünde alınan kararı yeniden değerlendirmek üzere, Üniversite Yönetim Kurulu’nu acil gündem ile toplantıya çağırmıştır.

Bu doğrultuda 08.07.2020 tarihinde toplanan Üniversite Yönetim Kurulu, “Yaz Okulu” açılmasına karar vermiştir. “Yaz Okulu” sınavları Eylül ayında, pandemi şartlarının elvermesi hâlinde yüz yüze, aksi takdirde çevrimiçi olarak yapılacaktır.

“Yaz Okulu” başvuru takvimi Üniversitemiz web sitesi üzerinden duyurulacaktır."

NEDEN EYLÜL DE?

Anadolu Üniversitesi tarafından yapılan açıklamada yaz okulunun Eylül ayında başlaması ile ilgili şu ifadelere yer verildi:

Anadolu Üniversitesi AÖF Yaz Okulu Tarihi Duyurusu

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.