banner476

Avrupa Şampiyonu Milli Takımımız Bilfen Öğrencileriyle Buluştu

Avrupa şampiyonu Ampüte futbol milli takım kaptanı Osman Çakmak ve takım arkadaşları " Başarı Sohbetleri " etkinliğinde Bilfen Okullarında öğrencilerle buluştu ...

Eğitim 20.10.2017, 18:26
Avrupa Şampiyonu Milli Takımımız Bilfen Öğrencileriyle Buluştu

Avrupa Şampiyonu olan Ampüte Milli Takımımızın kaptanı aynı zamanda Bilfen Okullarının velisi olan Osman Çakmak ve takım arkadaşları başarı hikayelerini, Ankara Çayyolu Bilfen okulllarında öğrencilerle bir araya gelerek paylaştı ...Ankara Çayyolu Bilfen ilkogretim okulunda 6.7. ve 8.sınıf ogrencileri ile gerçekleşen Başarı Sohbetleri etkinliğinde bu kez konuklar Avrupa Futbol Şampiyonu Ampute Futbol Milli Takım Kaptanı Osman Çakmak ve takım arkadaşları oldu.

Öğrencilerini mesleğinde başarılı olmuş  kisilerle buluşturmayı ve onların basari hikayelerini aktarmayi amaclayan etkinlikte öğrenciler konuklara merak ettiklerini sorma ve mesleklerini tanima fırsatı buluyorlar.Milli takım futbol kaptanımız, Gazi Osman ÇAKMAK aynı zamanda BİLFEN okullarında öğrenci velisi olduğu , BİLFEN okullarının şehit ve gazi çocuklarına gösterdiği yakın ilgi ve eğitimde gösterdiği başarıdan ötürü kurum yetkililerine ve çalışanlara teşekkür etti .

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@