banner476

EBS MİLLETVEKİLLERİ EĞİTİMCİLER İLE BULUŞTURDU

Mebpersonel.com /Muğla Eğitim Bir-Sen İl Başkanlığı Muğla Öğretmevi'nde düzenlediği yemekli programda, Ak Parti Muğla milletvekilleri Sayın Ali Boğa ve Yüksel Özden'i ildeki Milli Eğitim Müdürleri ve Eğitim yöneticilerini bir araya getirdi.

Eğitim 20.01.2015, 22:56 20.01.2015, 23:02
EBS MİLLETVEKİLLERİ EĞİTİMCİLER İLE BULUŞTURDU
             Eğitim Bir-Sen yönetimi, düzenlediği programda; milletvekillerimiz ile Muğla il ve ilçe milli eğitim müdürlerinin ve ilimiz eğitim sorunları ve çözümleri konusunda görüş alışverişinde bulunmalarını sağladı.

             Eğitim Bir-Sen il başkanı Önder Uçak; "Düzenlediğimiz programa teşriflerinden dolayı sayın vekillerimize, il ve ilçe milli eğitim yöneticilerimize, maarif müfettişleri başkanlığımıza, sendikamızın il ve ilçe yöneticilerine saygılarımı sunuyorum. Eğitim ortak paydasında, Muğla'ya daha iyi hizmetler sunabilmek için görüş alışverişinde bulunmak amacıyla yaptığımız birliktelikler ilimiz eğitimine katkılar sunacaktır." diyerek katılımcılara teşekkür etti.

            Muğla İl Milli Eğitim Müdürü Tamer Kırbaç "Sivil toplum kuruluşları, siyasiler ve eğitim yöneticileri olarak yapılan görüş alışverişleri eğitim sorunlarını çözmede ve projeler geliştirmede faydalı olacaktır." dedi.

             Yapılan görüşmelerde milletvekili Sayın Yüksel Özden " Bir seçim süreci sonrası seçilen sendika yeni yönetimini kutluyorum. Bir eğitimci olarak Muğla'nın eğitim öğretim konusunda başarısının yükseltilmesi, istişare odaklı çözümler geliştirilmesi için yapılan çalışmaları yakından takip ediyorum.Hep birlikte çocuklarımızın eğitim kalitesini arttırmak için çalışmalıyız. Eğitim kalitesini arttırmak için bulunduğu makamların kıymetini bilerek tüm paydaşlar projeler geliştirmelidir. Başarı ekip işidir, kişinin en iyi referansı kendi yaptığı iştir. Bizim terazimiz iktidar terazisi değil, hakkın terazisidir." dedi.

            Milletvekili Sayın Ali Boğa "İl ve ilçe milli eğitim müdürlerimizle, Muğla Eğitim Bir-Sen il yönetimi ve ilçe temsilcilerimizle birlikte olmaktan çok mutluyum. Eğitim yöneticilerimizin temsil ettikleri misyonları hakkıyla yerine getirmeleri ilimizdeki eğitim başarısını arttıracaktır. Her meslekte yöneticilerin göremediği kara ve kör noktalar vardır. Bu kara noktalar istişare odaklı çalışmalar ile aydınlanacaktır. " diyerek istişare odaklı çalışmaların başarılar getireceğini söyledi.
 

Kaynak: www.mebpersonel.com
Yorumlar (2)
Yazık 6 yıl önce
Fırsat varken keşke bir Müslüman şube müdürlüğü Sürecinde yapılan hukuksuzluktan da söz etseydi
sa 6 yıl önce
yenilen hakların hesabı bir gün rabbim soracaktır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@