Elmadağ'da ''Bir Tablet de Benden'' Kampanyası Sonuçlandı

banner483

EBA’ya ulaşmakta imkanı bulunmayan öğrencilere yönelik Elmadağ İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün düzenlediği “Bir Tablet de Benden” kampanyası sonucunda hayırseveler tarafından 210 adet tablet bağışı sağlandı.

Eğitim 02.10.2020, 22:44
Elmadağ'da ''Bir Tablet de Benden'' Kampanyası Sonuçlandı

İlçe Milli Eğitim Müdürü Aytaç ÖZEL, kampanya süreci ile ilgili şunları söyledi:

Kaymakamımız Sn. Alper Tanrısever’in destekleriyle “Devlet Millet El Ele EBA’ya Ulaşamayan Kalmasın” sloganıyla başladığımız “Bir Tablet de Benden” kampanyamız 2 hafta sürmüştür.

Başarabilir miyiz? sorusuyla endişeli başladığımız bu çalışma sonunda gördük ki bir ışık yakınca necip milletimiz yalnız bırakmıyor.

Kampanyamıza ilk olarak okullarımız sahip çıktı. Pek çok okulumuzdan öğretmenlerimiz bağışlarda bulundular. 

Devamında Siyasi Partilerin üst düzey yöneticileri, il ve ilçe başkanları, belediye başkanları, sendikalar, sanayi kuruluşları, STK’lar, basın yayın kuruluşları, ve Elmadağlı hayırseverler öğrencilerimizin taleplerine omuz verdiler.

Okullarımızdan gelen ihtiyaç listeleri doğrultusunda, sınav gruplarından başlayarak Kaymakamlığımız SYDV marifetiyle tespiti yapılarak ihtiyaç sahibi öğrencilerimize dağıtımı yapılacak olan bu kampanyaya katkı veren tüm eğitim dostlarına şükranlarımızı sunuyoruz. 

Eğitim Gönül İşidir

İyi ki varsınız...

banner482
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@