İBB kütüphane ve okullara 200 bin kitap hediye edecek

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), 30 Mart - 5 Nisan arasında kutlanacak "Kütüphaneler Haftası" kapsamında, kütüphane, okul ve üniversitelere 200 bin kitap bağışlayacak.

Eğitim 25.02.2020, 22:53
İBB kütüphane ve okullara 200 bin kitap hediye edecek


İBB'den yapılan açıklamaya göre, kampanya ile Türkiye'nin tüm illerindeki okurların daha çok kitapla buluşması amaçlanıyor.

Kampanya kapsamında, İBB iştiraklerinden Kültür AŞ'nin İstanbul'un zengin tarihini, dokusunu, mimari eserlerini, geleneklerini ve hikayelerini aktaran kitaplar, okurlarla buluşacak.

Kampanya için 16 Mart 2020'ye kadar "www.kultur.istanbul" web sitesinde yer alan form üzerinden yapılacak başvurular değerlendirilecek. Değerlendirme sonrası kitaplar, kütüphanelere yine İBB Kültür AŞ tarafından kargo ile ücretsiz ulaştırılacak.

Yorumlar (1)
Nur 3 ay önce
Okuyup devlete borçlanıyoruz işe bak ya devlttime hayırlı bir birey olarak yetişitirildiğim yerde kalkıp bana borç kitliyorlar sanki keyfimizden alıyoruz.yurt parasıdır özel yurttan bahsediyorum kaldığım yurtta bulaşık deterjanından tuvalet kağıdından kadar hepsini alıyoruz, kitah paraı, akbil doldurucan para, yemekhane kartını doldurucan para suriyeli düşüneceğinize kendi catandaşına sahip çık

Gelişmelerden Haberdar Olun

@