banner476

Kiraz Mevsimi 48. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Kiraz Mevsimi 48. bölüm fragmanı yayınlandı.Fox TV'nin Sevilen dizisi Kiraz Mevsimi izleyicileri heyecan içerisinde bıraktı.Bu akşam Kiraz Mevsimi 47. bölümüyle TV ekranlarındaydı.Seyircilerin merak ettiği soru ise Kiraz Mevsimi 48. bölümde neler olacak.Kiraz Mevsimi dizisinin 48. bölüm fragmanı yayınlandığı anda "Kiraz Mevsimi 48. Bölüm Fragmanı Yayınlandı" adlı haberimizde olacaktır.Kiraz Mevsimi 48. bölüm fragmanı için haberin detay kısmına bakabilirsiniz

Eğitim 30.05.2015, 23:08 30.05.2015, 23:13
Kiraz Mevsimi 48. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

    Kiraz Mevsimi 48. bölümüyle yine seyircilerin övgüsü kazandı.Kiraz Mevsimi 48. Bölüm fragmanı yayınlandı.Televizyon ekranlarının sevilen dizisi medcezir bu akşam Fox TV de 47. bölümünü yayınladı.Seyircilern merak ettiği soru ise Kiraz Mevsimi 48. bölümde neler olacak? bu haberimizde sizler için bu sorunun cevabını bulup bir araya getirdik.Kiraz Mevsimi 46 fragmanı yayınlandığı anda "Kiraz Mevsimi 48. Bölüm Fragmanı Yayınlandı" adlı haberimizde olacaktır.Kiraz Mevsimi 48 fragmanı için haberin devamına bakınız..

KİRAZ MEVSİMİ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ayaz öncelikle annesiyle konuşmak ister ama kendisini bekleyen tatsız sürprizden haberi yoktur. Herkesi hastane koridorlarında bir araya getiren bu olay; aynı zamanda insanların birbirleriyle hesaplaşmalarına da neden olur. Öykü’nün çocukluk aşkı Mete ve onun ortağı Ayaz arasında yaşadığı aşk ikilemi, yakın arkadaşı Şeyma’nın gizli oyunları ile iyice içinden çıkılmaz bir hal alır. Başrollerinde Özge Gürel, Serkan Çayoğlu, Dağhan Külegeç ve Nilperi Şahinkaya'ın rol aldığı dizi bu akşam 42.bölüm ile ekranlara geldi. Çapkın bekar Ayaz için ise Öykü’nün dünyasına girmesi gönlünü kaptırma riski de taşıyan eğlenceli bir oyun halini almıştır. Öykü hayallerine ulaşmak için çabalarken mahalle ve insanları değişim rüzgarları ile savrulurlar.

Kiraz Mevsimi yeni fragmanında Öykü’nün kılıktan kılağa girerek polisten kaçtığını görüyoruz. Peki, Öykü polisten neden kaçıyor, ne suç işledi, Mete hastaneye neden kaldırılıyor, fragman sonunda Ayaz ile Öykü buluşabiliyor mu?


Kiraz Mevsimi 46. Bölüm Özeti 

“Ayaz sen beni bir dinlesen! Felaketimiz olacaklar diyorum.” 

Öykü’nün panikle bahsettiği sürpriz misafirler kim? Diğer taraftan Mete kirli bir oyunun içine girmiş, hırstan gözü dönmüş bir halde planlar kurar. Ayaz tarafından terk edilen Öykü, yaşadığı bu duruma inanamaz. Mete ise amacına ulaşmanın verdiği keyifle, çok da üzerine düşmeden Öykü’ye yakınlaşma çabalarına girişir. Ayaz’ın bu yaptığına kendisi dahil kimse inanamaz.Öykü’nün Ayaz’ın bu kararı karşısında kolay pes etmeyeceği belli olmuştur. Ama çabaları acaba işe yarayacak mıdır?

KİRAZ MEVSİMİ 47. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDIĞINDA HABERİMİZDE OLACAKTIR
Yorumlar (6)
BAHAR BALCI 5 yıl önce
ayas ami̇ ölu amla çok özelmi̇ç
huriye 5 yıl önce
çok yakışıklı dimi
kimse 5 yıl önce
ćabuk yayinlayin yoksa meraktan catliycam
irem yılmaz 5 yıl önce
öykü ayaz ben sizin büyük hayranızım sizi çok seviyorum
irem 5 yıl önce
ben sizin çok ama cok büyük bir hayranınızım
diyer pazartesi günü gelebilirmisiniz
öykü 5 yıl önce
iyiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Gelişmelerden Haberdar Olun

@