banner476

Kiraz Mevsimi 49. Bölüm Fragmanı İzle

Kiraz Mevsimi 49. bölüm fragmanı yayınlandı.Fox TV'nin Sevilen dizisi Kiraz Mevsimi izleyicileri heyecan içerisinde bıraktı.Bu akşam Kiraz Mevsimi 48. bölümüyle TV ekranlarındaydı.Seyircilerin merak ettiği soru ise Kiraz Mevsimi 49. bölümde neler olacak.Kiraz Mevsimi dizisinin 49. bölüm fragmanı yayınlandığı anda "Kiraz Mevsimi 49. Bölüm Fragmanı İzle" adlı haberimizde olacaktır.Kiraz Mevsimi 49. bölüm fragmanı için haberin detay kısmına bakabilirsiniz

Eğitim 06.06.2015, 23:10 06.06.2015, 23:10
Kiraz Mevsimi 49. Bölüm Fragmanı İzle

      Kiraz Mevsimi 49. bölümüyle yine seyircilerin övgüsü kazandı.Kiraz Mevsimi 49. Bölüm fragmanı yayınlandı.Televizyon ekranlarının sevilen dizisi medcezir bu akşam Fox TV de 48. bölümünü yayınladı.Seyircilern merak ettiği soru ise Kiraz Mevsimi 49. bölümde neler olacak? bu haberimizde sizler için bu sorunun cevabını bulup bir araya getirdik.Kiraz Mevsimi 46 fragmanı yayınlandığı anda "Kiraz Mevsimi 49. Bölüm Fragmanı Yayınlandı" adlı haberimizde olacaktır.Kiraz Mevsimi 49 fragmanı için haberin devamına bakınız..

KİRAZ MEVSİMİ SON BÖLÜMDE YAŞANANLAR

Öykü defilenin başarısının mutluluğu içerisindeyken Mete hastanede zor zamanlar geçirmektedir. Arkadaşlarına da Burcu’ya da durumunun haber verilmesini istemez. Ciddi bir ameliyata giren Mete’nin yanında sadece babası ve Işık vardır. Öykü, Ayaz, Sibel, Burcu ve Emre bir tatili hak ettiklerine karar verirler. Emre’nin köydeki sütkardeşinin düğünü tatillerini köyde geçirme kararı almalarına sebep olur.Ama bizimkileri orada da heyecanlı ve maceralı günler beklemektedir. Sütkardeşi gerçek aşkına kavuşturmak isteyen gençler bunu başarırlar. Ama onları bekleyen daha zorlu bir sınav vardır. Çünkü Sibel’in sancıları tutmuştur ve hastaneye yetişmeleri imkânsızdır.Öykü yüzüğü parmağından çıkarıp göle atar. Ayaz hiç istemeyerek de olsa Öykü’yü kendisinden uzaklaştırmayı başarmıştır. Mete ilk hedefine ulaştığı için mutludur. Şimdi sıra Öykü’nün kalbini tekrar kazanmaktadır.

Öykü; Ayaz’ın kendisine yaptığını yanına kar bırakmama kararı alır. Ayaz ve İnci’den intikam almanın planlarını yapar. İnci ve Ayaz’ı epeyce rahatsız eder ama bu arada kendisini de zor durumlara düşürmekten geri kalmaz. Hep birlikte gidilen lunaparkta hem eğlenirler hem de sürpriz bir evlilik teklifi gündeme gelir. Fakat eğlenceli başlayan gece Öykü’nün başına gelen bir olay nedeniyle herkes için bir kabusa dönüşmek üzeredir.


KİRAZ MEVSİMİ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?


Ayaz öncelikle annesiyle konuşmak ister ama kendisini bekleyen tatsız sürprizden haberi yoktur. Herkesi hastane koridorlarında bir araya getiren bu olay; aynı zamanda insanların birbirleriyle hesaplaşmalarına da neden olur. Öykü’nün çocukluk aşkı Mete ve onun ortağı Ayaz arasında yaşadığı aşk ikilemi, yakın arkadaşı Şeyma’nın gizli oyunları ile iyice içinden çıkılmaz bir hal alır. Başrollerinde Özge Gürel, Serkan Çayoğlu, Dağhan Külegeç ve Nilperi Şahinkaya'ın rol aldığı dizi bu akşam 42.bölüm ile ekranlara geldi. Çapkın bekar Ayaz için ise Öykü’nün dünyasına girmesi gönlünü kaptırma riski de taşıyan eğlenceli bir oyun halini almıştır. Öykü hayallerine ulaşmak için çabalarken mahalle ve insanları değişim rüzgarları ile savrulurlar.

Kiraz Mevsimi yeni fragmanında Öykü’nün kılıktan kılağa girerek polisten kaçtığını görüyoruz. Peki, Öykü polisten neden kaçıyor, ne suç işledi, Mete hastaneye neden kaldırılıyor, fragman sonunda Ayaz ile Öykü buluşabiliyor mu?
KİRAZ MEVSİMİ 49. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDIĞINDA HABERİMİZDE OLACAKTIR
Yorumlar (7)
sernur 5 yıl önce
ooooooooo inanmıyorum
azra 5 yıl önce
kiraz mevsimi kısa iyi mevsim aşk mevsimi anlamak zor ama iyi ondan izlemelisiniz sizde aşık olmalısınız
can su 5 yıl önce
oooooooooooooooooo çok güzel inamıyorum
Sema 5 yıl önce
Bunlar eski yazılar niye insanları kandırıyorsunuz ?
zeynep 5 yıl önce
Ya birbirlerine çok yakışıyolar
gizem 5 yıl önce
bence kiraz mevsimi hiç bitmesin
Oyku 5 yıl önce
Bence kiraz mevsimi cok guzel bir dizi hic bitmesin oykuyle ayaz bir birlerine cok yakisiyolar.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@