KÜRSÜDEKİLERİN HEPSİ BATEMLİ

KÜRSÜDEKİLERİN HEPSİ BATEMLİ

TÜRKİYE 1.Sİ, TÜRKİYE 2. Sİ, TÜRKİYE 3. SÜ OLDULAR.

Bulancak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Elektrik-Elektronik Teknolojileri öğretmeni Erkan KAŞIK’ın önderliğinde inanılmaz başarılar elde etmeye devam ediyor.

Milli Eğitim Bakanlığı’nın 9-10-11 Mayıs tarihlerinde lise ve üniversite öğrencileri arasında Sivas’ta düzenlediği “12. Uluslararası MEB Robot Yarışması”nda; okulumuz, 493 robotun yarıştığı "Çizgi İzleyen Robot" kategorisinde bütün dereceleri silip süpürerek Türkiye 1. si, Türkiye 2. si ve Türkiye 3. sü oldu. Okulumuz bunun yanı sıra bir başka kategori olan "Hızlı Çizgi İzleyen Robot" kategorisinde 535 robot arasında Türkiye ikinciliğini elde etti. MEB her yıl düzenlediği yarışmaya iki yıl önce de katılan okulumuz Hızlı Çizgi İzleyen kategorisinde 2. Olmuştu. Erkan hocamız ve ekibi gecesini gündüzüne katarak yaptığı çalışmalar neticesinde yıllardır hedeflenen Türkiye birinciliğini okulumuza kazandırarak “Başarı hayal edenin değil, çalışanındır.” sözünün doğruluğunu herkese gösterdi. Saygıdeğer hocamız Erkan Kaşık’a ve öğrencilerimiz Levent BEKDEMİR, Kadircan ÜSTÜN, Deniz ULUDAĞ, Emircan TOPÇU, Abdullah Fazıl ÇEBİ ve Ahmet BAŞOĞLU’na elde ettikleri bu emsalsiz başarılarından ötürü teşekkür ederiz, başarılarının devamını dileriz.

KÜRSÜDEKİLERİN HEPSİ BATEMLİKÜRSÜDEKİLERİN HEPSİ BATEMLİKÜRSÜDEKİLERİN HEPSİ BATEMLİKÜRSÜDEKİLERİN HEPSİ BATEMLİKÜRSÜDEKİLERİN HEPSİ BATEMLİKÜRSÜDEKİLERİN HEPSİ BATEMLİKÜRSÜDEKİLERİN HEPSİ BATEMLİKÜRSÜDEKİLERİN HEPSİ BATEMLİKÜRSÜDEKİLERİN HEPSİ BATEMLİKÜRSÜDEKİLERİN HEPSİ BATEMLİKÜRSÜDEKİLERİN HEPSİ BATEMLİ

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.