banner476

Lise Taban Puanları ve Kontenjanları 2015

TEOG maratonunun bitmesinin ardından geçtiğimiz günlerde sonuçları açıklanmıştı. Şu anda ise velilerin ve öğrencilerin gözleri Liselerin Taban puanları ve Kontenjan sayılarının ne kadar olduğunda. Haberimizde Sizler için Türkiye genelinde liselerin taban puanlarının ne kadar olduğu ve Kontenjan sayılarının ne kadar olup,kaç kişi aldıklarını bulup bir araya getirdik.

Eğitim 09.06.2015, 11:07 09.06.2015, 11:19
Lise Taban Puanları ve Kontenjanları 2015

 2015 Yılı lise taban puanları ve kontenjan sayıları... Teog sınav maratonun bitiminin ardından şimdi sıra Liselere yerleşme mevzusuna geldi.Öğrenciler ve velilerin gözleri liselerin taban puanları ve kontenjan sayılarının ne kadar olduğunda.Bu haberimizde Lise Kontenjan Sayılarının ne kadar olduğu ve Liselerin taban puanlarının durumlarını öğrenebilisiniz. Merak Ettiğiniz Yerleşme ve Puan durumları haberlerini mebpersonel.com takip edebilirsiniz.205 Yılı lise Taban puanlar ıve kontenjan sayıları için haberin devamına bakabilirsiniz...TEOG Sonuçları Açıklandı Gözler 2015 Lise Taban Puanlarında

Daha iyi bir lise hayali kuran 8. sınıf öğrencileri merkezi ortak sınavlara yani TEOG sınavına giriyorlar. TEOG’dan alınan puanlar ile yaz döneminde lise tercihleri yapılacak. Böylesine önemli bir süreçte okulların taban puanları ile yüzdelik dilimleri en önemli unsur olarak karşımıza çıkmaktadır. Bizler de kpsshaberleri.net olarak öğrencilerimize bütün liselerin yeni puanlarını sizlerle paylaşıyoruz.

2014 2015 Lise taban puanlarına aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Unutulmamalı ki, başarılı bir okul tercihi doğru meslek ve isabetli gelecek kararı için en önemli noktalardan biridir.  

2015 YILI LİSE TABAN PUANLARI VE KONTENJANLARINI ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYINIZ


Mebpersonel // Özel Haber


Yorumlar (3)
melike 5 yıl önce
Hiçbişey anlamadım.
gülay 5 yıl önce
358 puanla şarkışlada hangi liseye gidilir
şifa 5 yıl önce
aynen

Gelişmelerden Haberdar Olun

@