banner476

Meslek Liselerinde Uygulanan Öğretim Programları ve Ders Çizelgeleri Değişiyor

Mesleki ve Teknik Ortaöğretim Okullarında Uygulanan Öğretim Programları ve Haftalık Ders Çizelgeleri; Değişen ve Gelişen Teknolojiler , İş Piyasası İhtiyaçları ,Eğitim Politikaları , Eğitim Kurumlarından Ve Uygulayıcıdan alınan Geri Bildirimler, Uluslararası Sınıflamalar ve Standartlar , Protokoller , Ar-Ge Raporları Referans alınarak, Bakanlığımız İlgili Kurum ve Kuruluşlar , Sektör , Sivil Toplum Kuruluşları ve Üniversite Temsilcilerinin Katılımıyla Geliştiriliyor. Çalışma 14-18 Ekim Tarihleri Arasında Aydın da Yapılacak.

Eğitim 14.10.2019, 09:03 14.10.2019, 09:06
Meslek Liselerinde Uygulanan Öğretim Programları ve Ders Çizelgeleri Değişiyor

Mesleki ve Teknik Ortaöğretim Okullarında Uygulanan Öğretim Programları ve Haftalık Ders Çizelgeleri; Değişen ve Gelişen Teknolojiler, İş Piyasası İhtiyaçları ,Eğitim Politikaları , Eğitim Kurumlarından Ve Uygulayıcıdan alınan Geri Bildirimler, Uluslararası Sınıflamalar ve Standartlar , Protokoller , Ar-Ge Raporları Referans alınarak, Bakanlığımız İlgili Kurum ve Kuruluşlar , Sektör , Sivil Toplum Kuruluşları ve Üniversite Temsilcilerinin Katılımıyla Geliştiriliyor.

 Çalıştay 14-18 Ekim tarihleri arasında 11. Kalkınma planı ve 2023 eğitim vizyon belgesinde yer alan hedefler doğrultusunda, farklı şehirlerden öğretmenin katılımıyla aydın da yapılacaktır.

Yapılan çalıştay da 2020 – 2021 Eğitim Öğretim yılından itibaren meslek liselerinde yapılacak değişiklerin netlik kazanması bekleniyor.

MEBPERSONEL.COM/ÖZEL

Kaynak: www.mebpersonel.com
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@