banner476

O İlde Yarın Okullar Tatil Mi? Kar Devam Edecek Mi?

O İlde Yarın Okullar Tatil Mi? Kar Devam Edecek Mi?

Eğitim 06.01.2020, 19:39
O İlde Yarın Okullar Tatil Mi? Kar Devam Edecek Mi?

Ankara'da kar yağışı bu sabah saatlerinden itibaren etkisini gösterdi. Bazı bölgelerde sokaklar buz pistine döndü. Öğrencilerin ise gözü kulağı Ankara Valiliğinde "Okullar tatil edildi mi? Ankara'da bugün okullar tatil mi? Okullar tatil edilecek mi?" sorularına yanıt arıyor. Valilik bugün okulların tatil edilmediğini duyurdu. Peki kar yağışı ne kadar sürecek? A Haber muhabiri Murat Sekban hava durumuyla ilgili son dakika gelişmelerini ve Meteoroloji'den alınan son bilgilerin detaylarını canlı yayında aktardı.

Ankara'da kar yağışı bu sabah saatlerinden itibaren etkisini gösterdi. Bazı bölgelerde sokaklar buz pistine döndü. Öğrencilerin ise gözü kulağı Ankara Valiliğinde "Okullar tatil edildi mi? Ankara'da bugün okullar tatil mi? Okullar tatil edilecek mi?" sorularına yanıt arıyor. Valilik bugün okulların tatil edilmediğini duyurdu. Peki kar yağışı ne kadar sürecek?

A Haber muhabiri Murat Sekban hava durumuyla ilgili son dakika gelişmelerini ve Meteoroloji'den alınan son bilgilerin detaylarını canlı yayında aktardı.

Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Kaynak AHaber

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@