banner476

Öğrenci Tokatlayan Öğretmen Açığa Alındı

Sivas'ta 4 lise öğrencisini darp ettiği öne sürülen öğretmen açığa alındı.

Eğitim 05.06.2017, 23:13
Öğrenci Tokatlayan Öğretmen Açığa Alındı

Kentteki bir lisede görev yapan öğretmenin öğrencilerine tokat atması, cep telefonu kamerasıyla görüntülendi.

Kayıtlarda, öğretmenin yazı tahtası önünde 4 erkek öğrenciye, "Duracaksınız, bundan sonra bir öğretmenden şikayet istemiyorum." diyerek tokat atması yer alıyor.

Milli Eğitim Müdürlüğünce, görüntüler üzerine öğretmen hakkında soruşturma başlatıldı.

Öte yandan, Sivas Valisi Davut Gül, sosyal medyadan yaptığı açıklamada, "Öğrencileri dövme görüntüsü sosyal medyada paylaşılan öğretmen hakkında soruşturma açılmış ve soruşturma sonuçlanana kadar açığa alınmıştır." ifadelerini kullandı.

Yorumlar (6)
Mustii 3 yıl önce
Madem cezalar tam uygulanacak... Video ceken ogrenci de okuldan atılmalı...
Ziver doğubey 3 yıl önce
Ne şimdi bu....dayakçı öğretmenmiş..okulların çivisi çıkmış öğretmenlik ayaklar altına alınmış..disiplin yok düzen yok..eskiden neydi eti senin kemiği benim..eğitimin kalitesi vardı.şimdi çocuğa en ufak birşey de ya bimere şikayet ediyorlar ya başka bişey..Allah kolaylık versin öğretmenlere..
Misafir 3 yıl önce
Lise öğrencisi ne yapıyor gençlik ne hale geldi kimsenin umrunda değil ne olmuş öğretmen dört tokat atmissa hangimiz dayak yemedik çocuklara dayak atmaya bende karşıyım ama dört tokata öğretmen açığa almak neyin nesi ondan sonra ortaokulda hamile kalan lisede bonzai kullanan gençlik
3 AY SONRA DÖNER GÖREVİNE. 3 yıl önce
böyle öğrenci okurmu?bizim zamanimizda cetveller parmak uçlarina vururdu öğretmenler.keşke daha çok dövselerdi belki lisans mezunu olurduk.az dövdüler önlisansta kaldik.şimartin bakalim bu öğrenci müsveddelerini.
ali bey 3 yıl önce
hiç kimsenin çocuguna hiç kimse için vurmaya hiiç gerek yok. sonra üzülürsün hoca.
Ahmet 3 yıl önce
Keşke öğretmenlerin ilgilendiği kadar veliler çocuklarıyla ilgilense bunlar olmaz, telefon getiren öğrenciye ceza yok mu.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@