banner476

Öğrenciler Başarılarını Millî Eğitim Müdürü İle Paylaştı

Ankara Valiliği Etik Komisyonu’nun almış olduğu karar gereğince ilimiz genelindeki öğrencilerimiz arasında yapılan resim, şiir ve kompozisyon yarışmalarında birinci olan öğrenciler ve danışman öğretmenleri sevinçlerini Ankara Millî Eğitim Müdür Vefa Bardakcı ile paylaştı.

Eğitim 02.06.2017, 10:43
Öğrenciler Başarılarını  Millî Eğitim Müdürü İle Paylaştı

Bireysel ve toplumsal değerlerin temelini oluşturan etik ilke ve değerlerin öneminin vurgulandığı yarışmada Kompozisyon dalında, Bala Tınaztepe Ortaokulu öğrencisi Janset Yağmur; Şiir dalında, Haymana Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencisi Fatma Yaşar; Resim dalında ise Altındağ Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencisi Esra Mert’in birinci oldu.

Öğrencilerin başarısından kendisinin de ziyadesiyle mutlu olduğunu belirten Bardakcı, ‘Toplumda etik kültürünün geliştirilmesi ve öğrencilerimizde etikle ilgili bir duyarlılık oluşturulması için bu konuda çalışmalar yapılması mutluluk vericidir.’ dedi.
Ankara Millî Eğitim Müdür Vefa Bardakcı, öğrenci ve öğretmenlerle sohbet ederek başarılarının daim olması temennisinde bulundu.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@