banner476

Öğretmenlere Yönelik Eğitim Programları Duyurusu

Öğretmenlerin öğrencilere ve ailelerine rehberlik edebilmeleri için birçok alanda eğitim almalarına olanak sağlayacak eğitimler için Atatürk Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi ve Yaşam Boyu Eğitimi Destekleme Derneği işbirliği ile Aralık ve Ocak ayı içerisinde eğitim programları düzenlenecek ve sertifika verilecek.

Eğitim 13.12.2016, 09:29
Öğretmenlere Yönelik Eğitim Programları Duyurusu

Öğretmenlerin eğitimler doğrultusunda, çocukların ve yetişkinlerin planlama, mantık yürütme, mantıksal çıkarımda bulunma, strateji geliştirme, sıra dışı düşünme, dikkat ve konsantrasyon, görsel uzamsal düşünme, hafıza ve bellek alanlarında gelişim sağlayan ve bununla birlikte sabır-sebat, yenilgiyi hazemtme, kararlılık ve karar verme konularında, öğrencilere ve ailelerine rehberlik edebilme üzere iliniz de görev yapan tüm öğretmenler için Atatürk Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi ve Yaşam Boyu Eğitimi Destekleme Derneği işbirliği ile 24-25 Aralık tarihlerinde "Drama 1. Kur Eğitimi" Van/Erciş'de yapılması planlanmaktadır.    

23-29 Ocak tarihinde Atatürk Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi ve Yaşam Boyu Eğitimi Destekleme Derneği işbirliği ile 3. Geleneksel Eğitim Kampı Ankara/Kızılcahamam'da gerçekleştirilecektir. Eğitim süresince Drama, Zeka Oyunları, Hızlı Okuma, Oyun Terapisi, Öğrenci Koçluğu, Montessori eğitimleri verilecektir. Kurs bitiminde başarılı olan adaylara Akademi Eğitim Danışmanlık onaylı Uluslararası Geçerli Akredite olmuş Cardcert sertifikası verilecektir. Eğitimler gönüllülük esasına bağlıdır. Drama Eğitimi sertifikası 2010/49 sayı ve 19/08/2010 tarihli ders dışı etkinlikler yönergesine uygundur.

Eğitimlerimiz, daha önce Ankara, Elazığ (2 Eğitim), Iğdır (2 Eğitim), Aydın, İzmit, Van, Antalya, Aydın/Kuşadası (3 Eğitim), Aydın / Didim, Uşak, Çanakkale, Gaziantep, Diyarbakır, Malatya, Kayseri, İstanbul (2 Eğitim) Erzurum, Samsun (2 Eğitim), Ağrı, Trabzon, Şanlıurfa, Van, Adana, Sivas, Kırşehir illerinde başarıyla uygulanmıştır. Konuyu, ilinizde görev yapan öğretmenlere duyurmanızı ve web sitesinde yayınlamanızı saygılarımızla arz ederiz.


Not: İlgilenen adaylar her türlü detaylı bilgi için 05321133209 nolu telefondan Büşra AYDEMİR'e ve 05321323007 nolu telefondan Ayşenur ÇIBIK'a veya akademiegitim25@gmail.com adresine mail yoluyla ulaşabilirler.  2

016 YILI EĞİTİM TAKVİMİ 24-25 ARALIK   VAN / ERCİŞ    -  ZEKA OYUNLARI EĞİTİMİ 23-29 OCAK    ANKARA / KIZILCAHAMAM - ZEKA OYUNLARI EĞİTİMİ
Kamuajans.com/ÖZEL

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@