Okullar 6 Gün Olacak Haberlerine AVCI'dan Açıklama

AK Parti Eskişehir Teşkilatı tarafından Türkiye Lokomotif ve Motor Sanayii A.Ş. (TÜLOMSAŞ) Düğün Salonu'nda düzenlenen bayramlaşma programında konuşan Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, özellikle Milli Eğitim Bakanlığı'na yönelik olarak çok sistematik bir dezenformasyon kampanyası yürütüldüğünü belirtti.

Eğitim 30.07.2014, 18:46 30.07.2014, 18:47
Okullar 6 Gün Olacak Haberlerine AVCI'dan Açıklama
 Dershane dönüşümü programıyla başlayan dezenformasyonla çocukların dershaneye ihtiyaç duyduğu illüzyonlar bulunduğunu, ancak bu illüzyonun kırıldığını kaydeden Bakan Avcı, "Artık okullar ve öğretmenler merkeze geldi. Velilerimiz ve öğretmenlerimiz aslolanın okul olduğunu, sınıf olduğunu, öğretmen olduğunu artık biliyorlar. Buna rağmen biz takviye almak isteyen bütün çocuklarımıza hafta sonlarında ücretsiz takviye dersleri vereceğiz. Okulu bitirmiş olan çocuklarımız da üniversiteye hazırlanmak için takviyeye ihtiyaç duyuyorlarsa onlar için de halk eğitim merkezlerinde benzer kurslar açacağız. Bu kadar yalın, bu kadar net bir açıklama bile çok çarpıtıldı. Sosyal medyada Milli Eğitim Bakanlığı eğitimi 6 güne çıkartıyor, cumartesi günleri de okul olacakmış diye bir kampanya başlatıldı. Bu kimse için zorunlu ve ücretli değil" diye belirtti.
Yorumlar (10)
Raslan 6 yıl önce
Iyi olur
pepe 6 yıl önce
dede..
ayyıldız 6 yıl önce
saati 8,5 liradan haftasonumu ayırıpta köye gidip kurs veremem!
alacağım para da yol parasına gider zaten.
bencede 6 yıl önce
ek dersler iyi olur çünkü dershaneye biz takviye almak için didiyoruz ancak ortada unutulan bir sorun daha var öğrenciler dershanede ücretsiz birebir ders alıyor yani bir öğrenci matematikten eksiği mi var dershanmedeki matematik öğretmeni ona 1 saat bpoyunca ücretsiz olarak matematik dersi anlatıyor belkii böyle dersaneye ihtiyacı azalta bilirisniz ama yok edemessizniz
RUMEYSA 6 yıl önce
çok i̇yi̇ olur ek derse ihtiyac duyuyoruz
x 6 yıl önce
i̇yi ki tüm öğretmenler senin gibi düşünmüyor!
ismim 6 yıl önce
ne 6 günü biz 5günü çekemiyoz noluyonuz bana
metehan 6 yıl önce
anam avradım olsun ananızı sikerim haaaaa orrrrospu cocukları
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@