banner476

Olumsuz Hava Koşulları Nedeniyle Eğitime Ara Verilen İller ve İlçeler

Olumsuz Hava Koşulları Nedeniyle 27 Aralık Cuma Günü Eğitime Ara Verilen İller ve İlçeler

Eğitim 26.12.2019, 19:37 26.12.2019, 19:41
Olumsuz Hava Koşulları Nedeniyle Eğitime Ara Verilen İller ve İlçeler

Soğuk hava yurt genelinde etkisini gösteriyor. Kar, yağmur ve şiddetli fırtına bazı il ve ilçelerde eğitime ara verilmesine sebep oluyor.

Olumsuz Hava Koşulları Nedeniyle 27 Aralık Cuma Günü Eğitime Ara Verilen İller ve İlçeler Mebpersonel.com'da:

Kahramanmaraş

Kahramanmaraş'ın Onikişubat, Dulkadiroğlu ve Çağlayancerit ilçelerinde bazı mahallelerdeki okullarda kar nedeniyle yarın eğitime ara verildiği bildirildi.

Kaymakamlık ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerinden yapılan açıklamalarda, bölgede yoğun kar yağışının etkili olduğu belirtildi.

Olumsuz hava koşulları nedeniyle yarın Çağlayancerit'in Bozlar ve Helete mahalleleri haricindeki tüm okullar tatil edildi.

Onikişubat'ta Tekir Kısıklı İlkokulu, Tekir İlk/Ortaokulu, Tekir Çok Programlı Lisesi, Hacıveliler Yeşilgöz İlk/Ortaokulu, Kumarlı İlk/Ortaokulu, Çukurhisar İlk/Ortaokulu, Ömer Selver Doğan İlk/Ortaokulu ve Çevrepınar İlk/Ortaokulu ile Dulkadiroğlu ilçesinin Bertiz bölgesindeki Baydemirli Başpınar İlkokulu, Ağabeyli İlkokulu, Kemallı Ortaokulu, Başdervişli İlk/Ortaokulu, Budaklı Köseler İlkokulu, Beşenli İlk/Ortaokulunda eğitime ara verildi.

Adıyaman

Adıyaman'ın Sincik ilçesinde kar yağışı nedeni ile eğitime bir gün ara verildi.

Sincik ilçesinde, dün gece başlayan ve halen devam eden kar yağışının ardından ilçe merkezi beyaza büründü. Sincik Kaymakamlığı ilçe merkezindeki okullar ile İnlice, Alancık, Yarpuzlu, Eskiköy, Peyizge, Karaköse, Sakız, Serince, Hecik, Pınarbaşı ve Karasu köylerinde okulların yarın tatil edildiğini duyurdu.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@