banner476

Özel Çocuklarımızla Eğlenceli Etkinlikler Takvimi yayımlandı

Özel eğitim ve rehberlik hizmetleri genel Müdürlüğünce özel eğitim öğrencilerinin uzaktan eğitim süreci boyunca evde aileleri ile birlikte eğitici, öğretici ve eğlenceli zamanlar geçirmeleri amacıyla "Özel Çocuklarımızla Eğlenceli Etkinlikler Takvimi" (ÖÇEET) yayımlanmıştır.

Eğitim 31.03.2020, 12:51
Özel Çocuklarımızla Eğlenceli Etkinlikler Takvimi yayımlandı

Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından yayınlanan duyuruda ; 

Genel Müdürlüğümüzce özel eğitim öğrencilerimizin uzaktan eğitim süreci boyunca evde aileleri ile birlikte eğitici, öğretici ve eğlenceli zamanlar geçirmeleri amacıyla "Özel Çocuklarımızla Eğlenceli Etkinlikler Takvimi" (ÖÇEET)  hazırlanmıştır. ÖÇEET, günlük yayınlanacak olup içeriğinde her gün 10 farklı etkinlik olacaktır. 31 Mart 2020 tarihli takvime aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca  "mebozelegitim" adı ile sosyal medya hesaplarımızdan ve paylaşım sitelerimizden gerçekleştireceğimiz günlük içerik ve bilgilendirmelerimizi izleyebilir, #ÖzelimEvimdeyimEğitimdeyim etiketini de her platformda takip edebilirsiniz.   31 Mart 2020 ÖÇEET e ulaşmak için tıklayınız.

TRT İlkokul ve Ortaokul kanallarında hergün saat 14:00'de Özel Eğitim içerikleri altyazı desteğiyle yayında.Yayın akışı için tıklayınız.

Özel Eğitim içeriklerine ve TV yayın videolarına www.eba.gov.tr adresinde ana sayfada Kütüphane kısmında Rehberlik Hizmetleri başlığı altında bulunan Özel Eğitim bölümünden ulaşabilirsiniz. 

denildi.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@