Tuzla'da Başarılı Öğrenciler Ödüllendirildi

Tuzla'da Başarılı Öğrenciler Ödüllendirildi

İl Müdürümüz Ömer Faruk YELKENCİ Tuzla İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü´nün organize ettiği, Tuzla Nikah Sarayında gerçekleştirilen “Altın Yağmuru” adlı ödül töreni programına katıldı.

 Tuzla´da Uluslararası, Ulusal ve İl çapında düzenlenen çeşitli sportif, sanatsal ve kültürel yarışmalarda dereceye giren öğrencilerin 8´i tam, 28´i yarım ve 63´ü de çeyrek altınla ödüllendirildi. Toplamda 99 öğrencinin altınla ödüllendirildiği programda öğrencilerin danışmanlığını yürüten öğretmenlere de başarı belgesi verildi. 

Program İstanbul İl Milli Eğitim Müdürümüz Ömer Faruk Yelkenci, Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, İlçe milli eğitim müdürleri, idareci, öğretmen, öğrenci ve velilerin  katılımıyla  sağlandı.

Ödül töreninde konuşan İl Milli Eğitim Müdürümüz Ömer Faruk Yelkenci:

“Öncelikle öğrencilerin ve onları yetiştiren öğretmenlerin başarılarının sergilenmesi için imkanları hazırlayan ve okulların tadilat, onarım bakım gibi bütün ihtiyaçlarını karşılayarak eğitime koşulsuz destek veren Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı´ya teşekkür ediyorum. Okulu dört duvar içinde belli başlı dersleri öğrenmek için gelinen bir yer olarak ele alırsak, o zaman bu kuru bir hikaye olur. Ancak çocuklarımızı bütün yönleriyle; akademik gelişim boyutlarıyla, manevi gelişim boyutlarıyla, sosyal, kültürel, sanat ve spor alanındaki gelişim boyutları ile ele aldığımızda ve onlara bu alanlarda yol açtığımızda, kendilerini keşfetmelerini, kendilerini gerçekleştirmelerini sağladığımızda, işte o zaman okulun hikayesi efsaneleşir."dedi. 

Yapılan protokol konuşmalarının ardından derecelerine göre sahneye alınan öğrencilere başarılarına göre tam, yarım ve çeyrek altın ödülleri verildi. Öğrencilere altın ödülü takdimleri İstanbul İl Milli Eğitim Müdürümüz  Ömer Faruk YELKENCİ tarafından verildi. Ödül takdimi sonrasında öğrencilerle hatıra fotoğrafları çekildi.

Ödül töreni, "Misafirim Öğretmenim" projesi çerçevesinde en çok veli ziyareti yapan okulların müdürlerine ve "İyilikte Yarışan Sınıflar" projesi ile en fazla yetim kardeşi olan okulların müdürlerine İstanbul İl Milli Eğitim Müdürümüz Ömer Faruk YELKENCİ tarafından plaket verilmesi ile sona erdi. İl Milli Eğitim Müdürümüz, Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi YAZICI´ya da eğitime yaptığı katkılardan ötürü plaket takdim etti. 

Tuzla'da Başarılı Öğrenciler Ödüllendirildi

Tuzla'da Başarılı Öğrenciler ÖdüllendirildiTuzla'da Başarılı Öğrenciler ÖdüllendirildiTuzla'da Başarılı Öğrenciler ÖdüllendirildiTuzla'da Başarılı Öğrenciler ÖdüllendirildiTuzla'da Başarılı Öğrenciler ÖdüllendirildiTuzla'da Başarılı Öğrenciler ÖdüllendirildiTuzla'da Başarılı Öğrenciler ÖdüllendirildiTuzla'da Başarılı Öğrenciler Ödüllendirildi

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.