Yüz yüze eğitimde o kademeler önümüzdeki hafta başlayabilir

banner483

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Bilim Kurulu toplantısı sonrasında yaptığı açıklamada yüz yüze eğitim için önümüzdeki haftada o kademelerin eğitime başlayabileceğini işaret etti.

Eğitim 01.10.2020, 09:45
Yüz yüze eğitimde o kademeler önümüzdeki hafta başlayabilir

Dün yapılan bilim kurulu toplantısı sonrasında açıklamalar yapan Sağlık Bakanı Fahrettin Koca yüz yüze eğitimin başlamasıyla ilgili olarak önemli açıklamalar yaptı.Bakan Koca, okullarda yüz yüze eğitimin başlamasına yönelik yaptığı açıklamada, "2. sınıflar, 8 ve 12. sınıflar için muhtemelen önümüzdeki hafta karar alma noktasına gelince zaten açıklamış olacağız." ifadelerine yer verdi.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın okulların durumuyla ilgili yaptığı açıklamalar şu şekilde;

- Bugün eğitimle ilgili durum konuşuldu Bilim Kurulu'nda. Şu ana kadar hazırlık ve birinci sınıflarda ciddi herhangi bir sorun yaşamadık.

- Pazartesi günü kabine toplantısında da Bilim Kurulunun önerisini gündeme alınmış olundu. Önümüzdeki haftalar bizim daha önce de Bilim Kurulunun düşündüğü bir ve ikinci sınıflar şeklindeydi.

- Muhtemelen 2. sınıflar, 8 ve 12. sınıflar için Bilim Kurulu önerisi var, muhtemelen önümüzdeki hafta karar alma noktasına gelince zaten açıklamış olacağız.

banner482
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@