2 İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Ataması Yapıldı.

2 İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Ataması Yapıldı.

MEB tarafından 2 ilçe milli eğitim müdürlüğü ataması yapıldı.

Trabzon, Ortahisar ve Vakfıkebir İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerine atama yapıldı.

Trabzon- Ortahisar İlçe Milli Eğitim Müdürü Şükür Köse’nin Ankara’ya Daire Başkanı olarak atanmasının ardından İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne beklenen atama yapıldı. Ortahisar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde yıllarca şube müdürü olarak görev yapan Cemil Karakaş, Ortahisar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne getirildi. 14 yıl boyunca öğretmenlik ve 8 yıl boyunca müdürlük yapan Karakaş’ın, tecrübesi ve bilgi birikimiyle başarılı bir grafik ortaya koyması bekleniyor.

Trabzon Vakfıkebir İlçe Milli Eğitim Müdürü Samim Aksoy’un sağlık sorunları nedeniyle görevinden ayrılmasının ardından Vakfıkebir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne Ahmet Altın’ın atandı. Ahmet Altın, 8 yıl Vakfıkebir Atatürk Ortaokulu Müdürlüğü görevinin ardından 2018 yılında Vakfıkebir Öğretmenevi Müdürlüğü görevine atandı. Başarılı çalışmaları ile her zaman ön planda olan Müdür Altın, hem çalıştığı kurumlarda hem milli eğitim camiasında hemde halk arasında sevilen sayılan bir Müdür.
HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebpersonel.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

5 Yorum