AÖF kayıt yenileme ücreti harç parası belli oldu.

AÖF kayıt yenileme ücreti harç parası belli oldu.

AÖF kayıt yenileme ücreti harç parası belli oldu.

AÖF (Açık öğretim Fakültesi) kayıt yenileme işlemleri bugün (3 Ekim 2022) saat 10.00’da başladı. 17 Ekim 2022 Pazartesi günü ise sona erecek.

Birçok kişinin tercih ettiği Açık Öğretim Fakültesi ülkemizde 3 üniversite tarafından sunulan öğretim şeklidir. Açık Öğretim Fakültesi öğrenciler bu eğitim öğretim yılı için kayıt yaptırmaya başlayacaklar fakat en çok merak edilen konu kayıt yenileme harç ücretlerinin ne kadar olacağı.

Kayıt yenileyecek öğrencilerin ödeyeceği ücretler seçecekleri derslere göre belirlenecek.

İlk kez kayıt yaptıracak adayların ödeyeceği ücret ise bölümlerine göre değişiklik gösteriyor.

Ön lisans bölümlerinden aşçılık için kayıt yaptıracak bir öğrenci 670 TL kayıt ücreti yatırırken, lisans bölümlerinden maliye için kayıt yaptıracak bir öğrenci 620 TL ücret yatıracak.

Öğrenciler ücret ödemelerini aof.anadolu.edu.tr sitesi üzerinden, Ziraat Bankası internet bankacılığı işlemlerinden, kredi/banka kartı ile, mobil bankacılık ile ya da ATM’den kartlı ya da kartsız olarak yapabilirler.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebpersonel.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

8 Yorum