AUZEF Sınav Soruları Ve Cevapları (18-19 Aralık 2021)

AUZEF Sınav Soruları Ve Cevapları (18-19 Aralık 2021)

İstanbul Üniversitesi Açık Ve Uzaktan Eğitimi Bitirme Sınavları olarak bilinen bu sınavlar 18-19 Aralık tarihlerinde tamamlandı.

18-19 Aralık Cumartesi ve pazar günlerinde AUZEF sınavları yüz yüze olarak gerçekleştirildi. Kurum tarafından dört oturumda gerçekleştirilen sınavların ardından sınav soruları ve cevapları için aramalar başladı. Sınava giren kişilerce sınav sorularının cevapları merakla bekleniyor.

AUZEF sınavları 81 ilde gerçekleştirilen bir sınavdır. İstanbul Üniversitesi Açık Ve Uzaktan Eğitimi Bitirme Sınavları olarak bilinen bu sınavlar 18-19 Aralık tarihlerinde tamamlandı. Sınav sorularının ne zaman açıklanacağı konusu ise merakla bekleniyor.

auzef-sinav-sonuclari-aci-439-2-41.jpg

İşte tüm detaylar…

AUZEF sınavlarının ardından soruların açıklanması için bekleniyor. Soruların ve cevapların ne zaman açıklanacağı henüz bilinmiyor. Önceki yıllardaki açıklamalara bağlı olarak 7 gün içerisinde soruların ve cevapların açıklanması bekleniyor.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebpersonel.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

27 Yorum