Başkan Erdoğan'dan Emekli İkramiyesi Yanıtı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, emekli ikramiyelerine kesinti yapılacağı iddiaları hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

Genel 26.02.2020, 19:14
Başkan Erdoğan'dan Emekli İkramiyesi Yanıtı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, emekliikramiyelerinin kesileceği yönünde iddialar hakkında açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, emekli ikramiyelerinin kesileceği iddiasıyla ilgili olarak, "Öyle bir şey yok. Böyle bir sahtekarlık olur mu? Bunu ortaya atanların derdi başka" dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Azerbaycan dönüşünde uçakta gazetecilerin sorularını yanıtladı. "SSK emeklilik ikramiyelerinin kesileceğine ilişkin bir iddia ortaya atıldı. Böyle bir düzenleme var mı? İlave tedbirler almayı gerektirecek bir durum var mı?" sorusuna Cumhurbaşkanı Erdoğan şöyle yanıt verdi:

"Ne onun kaldırılması var, ne ikramiyelerin kaldırılması var. Öyle bir şey yok. Kaldıracaksak bunu benim anons etmem lazım, partimizin sözcüsünün anons etmesi lazım veya Cumhurbaşkanlığı sözcüsünün anons etmesi lazım. Böyle bir sahtekarlık olur mu? Bunu ortaya atanların derdi başka."

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@