banner476

Erdoğan: Ezanına saygısızlık yapılanlar 31 Mart'ı bekliyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan: Bir belediye başkanı "oy yoksa yol yok" der mi? CHP'liyse der. Kameralar önünde inancıyla dalga geçilenler 31 Mart'ın gelmesini bekliyor. Ezanına saygısızlık yapılanlar 31 Mart'ı bekliyor. 31 Mart ülkemizin en önemli seçimlerinden biridir. Siyaset dizaynı yapanlarla hesaplaşma seçimidir.

Genel 12.03.2019, 22:00 12.03.2019, 22:24
Erdoğan: Ezanına saygısızlık yapılanlar 31 Mart'ı bekliyor

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Sinan Erdem Spor Salonu'nda "Büyük Sivaslılar Buluşması Programı"nda konuştu.

Erdoğan, "Muhalefet sabah akşam bir başka anket firmasıyla seçim falı açarken, biz haftanın 7 günü sahadayız, sokaktayız, insanımızın arasındayız." dedi.

Erdoğan'ın açıklamalarından satırbaşları şöyle:

Yüreği Sivas'ın aşkı hasretiyle yanan tüm Sivaslı kardeşlerime buradan selamlarımı gönderiyorum. Bu akşam bizleri İstanbul'da yaşayan Sivaslı kardeşlerimle bir araya getiren kardeşlerime teşekkür ediyorum. Bugün gerçekten dolu dolu bir gün geçiriyoruz.

Bugün açılışını yaptığımız Gebze halkalı hattı ile İstanbullulara net 1 saat 15 dakika kazandırıyoruz. Bu önemli projenin İstanbullu kardeşlerime hayırlı olmasını diliyorum. Son bir ayda İstanbul'da 10 ilçemizi gezmiş olduk.

Bize oy versin vermesin her bir insanımızı ziyaret ettik ediyoruz. Dün Şırnak ve Hakkari'deydik. Oralarda da muhteşem katılımlarla mitinglerimizi yaptık. İl ve ilçe ziyaretlerimizi tempomuzu artırarak sürdüreceğiz. 31 Mart seçimlerinin önemini halkımız artık idrak ediyor.

Muhalefet sabah akşam bir başka anket firmasıyla seçim falı açarken, biz haftanın 7 günü sahadayız, sokaktayız, insanımızın arasındayız.

"31 MART BİR BEKA MESELESİDİR"

Bir belediye başkanı "oy yoksa yol yok" der mi? CHP'liyse der. Kameralar önünde inancıyla dalga geçilenler 31 Mart'ın gelmesini bekliyor. Ezanına saygısızlık yapılanlar 31 Mart'ı bekliyor. 31 Mart ülkemizin en önemli seçimlerinden biridir. Siyaset dizaynı yapanlarla hesaplaşma seçimidir.


31 Mart'ta sandıkta sadece belediye başkanlarını meclis üyelerini muhtarları belirlemekle kalmayacağız. CHP'nin İYİ Parti'nin listelerinde bölücü örgütün sızdırdığı elemanları var. Bunun belki de farkında olamayacaklar.

Onlar bayraklarımızı yakıyor, biz cumhur ittifakı olarak tankların önünde bayraklarımızla duruyoruz farkımız bu. Onun için 31 Mart bir beka meselesidir.

 Anadolu Ajansı

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@